Güncel

Gezi parkı olayları film olarak çok yakında vizyonda!

Cennetin Düşüşü adlı belgesel film çok konuşulacak!


Bu yılın son 2 çeyreğine damgasını vuran olaylar arasında şüphesiz en fazla göze çarpan ve Türkiye Cumhuriyeti'ninin prestijini derinden sarsan gezi parkı olayları beklenildiği üzere çok yakında film oluyor. Hüseyin Türkan ve Avukat Efkan Bolaç'ın yapımcılığını üstlendiği Cennetin Düşüşü isimle gelecek olan belgesel 2014 yılının en çok konuşulan filmlerinden olacağa benziyor.

İlk fragmanının geçtiğimiz saatlerde yayınlandığı Cennetin Düşüşü için ilk eleştiriler sosyal medyadaki yerini almaya başladı bile. 2014 Mart ayında vizyona girmesi tahmin edilen Cennetin Düşüşü, 2013 Haziran ayında Gezi Parkı'nda başlayıp, tüm Türkiye'yi kasıp kavuran Gezi Direnişi'ni konu alacak.

Ersin Kana'nın yönetmen koltuğunda oturduğu film için beklenen ilgi gelecek mi, TÜRK halkının filme tepkisi ne olacak, çok yakında hep birlikte göreceğiz. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri fragman ile baş başa bırakalım, iyi seyirler.

Siz de film hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız, çok mutlu oluruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.