Güncel

Glovo Türkiye pazarından çekiliyor

İspanya merkezli hızlı tüketim ürünlerini tüketiciye ulaştıran Glovo, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu bazı ülkelerdeki faaliyetlerine son veriyor.

Glovo Türkiye pazarından çekiliyor

Son yıllarda Türkiye'de yükselişe geçen hızlı tüketim ürünlerinin kullanıcıya ulaştıran girişimlerden biri olan Glovo, aralarında Türkiye'nin de bulunduğu Mısır, Uruguay ve Porto Riko gibi ülkelerden çıkacağını duyurdu.

Glovo Türkiye pazarından çekiliyor

Webrazzi'nin haberine göre İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde aktif olarak kullanılan Glovo, önümüzdeki haftalarda Türkiye pazarındaki faaliyetlerine son vereceğini duyurdu. Çalışanlarına, iş ortaklarına ve kuryelere pazardan çekileceğinin bilgisini veren girişimin diğer ülkelerdeki faaliyetlerine odaklanacağı düşünülüyor.

Özellikle Getir ve YemekSepeti'nin BanaBi girişimleriyle rekabet edemeyen Glovo enerjisini farklı alanlara kaydıracak.

Yorumlar
Hayri B.
"Her yorumu okuyor ve titizlikle değerlendiriyoruz. Bu yorumunuzu da not aldık." şeklinde belirtiyorsunuz fakat siteyi açıyoruz yine aynı şekilde yoğun olarak resimli içeriklerle karşı karşıya kalıyoruz. Metin içeriğine sahip haber bilgi içerdiği için okumak oldukça zevkli oluyor. Fakat 10-15 resimden oluşan ve teknoloji ile alakası olmayan duvar kağıdı, film vb. içeriklerin teknoloji ile ne alakası var gerçekten anlamıyorum. Tavsiyem resimli içeriklerden vazgeçip metinsel içeriklerin yer aldığı haberler hazırlamanız. Yaptığım bu yorumları yanlış anlamayın lütfen, düzenli olarak takip ettiğimiz sitenin kaliteli içeriklere sahip olmasını istiyoruz. Kolay gelsin
Cevapla
Anonim
Nasıl ya yorumları birde filtreliyor musunuz? Nasıl habercilik anlayışı bu ya? Insanların ifade özgürlüklerini kısıtlıyorsunuz! Anayasal hak bu! O kadar saçma ki siliyorum bu uygulamayi...
Cevapla
Kerim
Türkiye'den kim cekilmediki bakıyorlar bu ülke batık nurdan bize ekmek yok
Cevapla
Hayri B.
Daha önce de bu konu hakkında yorum yazmıştım. Sitenizde yer alan; şu zamanın bu zamanın filmleri ve duvar kağıtları vb. teknolojiden uzak resimli içerikler diğer teknoloji siteleri ile karşılaştırıldığında kalitenizi oldukça fazla düşürüyor. Siteye giren okuyucu bu tarz içerikleri gördüğünde site hakkında kafasında doğrudan olumsuz bir profil oluşuyor. Siteyi takip eden arkadaşlarımın da düşüncesi bu yönde.
Cevapla
TipiTip
Hayri Arkadaş çok haklı.Mesela yerli oto ile ilgili bir habere eleştiri yaptik ama üstümüze çok kötü yorum yazan oldu...ağır oldu...T.O olarak o yorumu yayınlamamiz lazim..sonuçta herkez vatanini seviyor...ama elestiriye acik olmamiz gerek...bu arada sitenizde ismi GA...ile baslayan bir arkadas sizi inanılmaz sekilde etkisi altina almış...o kadar boş yaziyorki ..neyse...bakalım bu mesaj yayınlanacakmı :) çünkü zaten son mesajim...:) saygılar..iyi calismalar
Admin Başkan
Her yorumu okuyor ve titizlikle değerlendiriyoruz. Bu yorumunuzu da not aldık.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.