Güncel

Gmail'e veda etme vakti yaklaştı!

Google, gelecek ay Gmail'in eski sürümünü tamamıyla kaldırmış olacak.


Google tarafından geçtiğimiz dönemler güncellenen Gmail, getirdiği yenilikler sayesinde kullanıcı sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda güncellenen ve daha rahat kullanım sunan Gmail, birçok kullanıcıdan geçer not almayı başardı.

Şu an için uygulama kullanıcılarına eski veya yeni sürüm arasında seçenek sunmaya izin veriyor. Dileyen kullanıcılar hala eski sürüme şuan erişebilmekteler. Henüz eski sürümle idare edip ama bir yandan da gözü yeni sürümde olanların sayısı pek az değil ancak birçok kişi çoktan eski sürümü unuttu bile. Öte yandan Gmail, Temmuz ayında eski sürümü tamamen kullanımdan kaldıracağını da duyurdu.

Eski sürüme alışmış kullanıcıları ileri dönemlerde zorlu anlar bekliyor diyebiliriz. Ancak yeni sürümün çok havalı ve bir o kadar da kullanışlı olduğunu da kabul etmekte yarar var. Bu yüzden, size tavsiyemiz bir an önce yeni sürüme kendinizi alıştırmanız ve detaylarını çabucak kavramanız. Eski sürüme veda vakti yaklaşıyor...

Yorumlar
12346789
Havalı olsa ne yazar baya hantal
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.