Güncel

Yeni Avengers filminin konsept tasarımı sızdırıldı!

Avengers: Infinity War ile büyük başarı yakalayan Marvel, anlaşılan gelecek olan devam filminde farklı planlara sahip.


Avengers: Infinity War ile büyük bir başarı yakalayan Marvel, gelecek yapım için kolları şimdiden sıvamış durumda. Özellikle Captain Marvel ile işi tatlıya bağlamayı düşünen stüdyo, merakla beklenen yeni Avengers filmine dair dedikoduları da beraberinde getirmeye başladı bile. 

3 Mayıs 2019'da gösterime girecek olan Avengers 4 için bazı görseller ortaya çıktı. Henüz kaynağı belli olmayan bu konsept tasarımlarının Avengers 4'e ait olduğu iddia ediliyor. Konu hakkında Disney ya da Marvel tarafından henüz bir yalanlama açıklaması da gelmiş değil. Bu durum gerçekliğini doğrular nitelikte diyebiliriz.

Avengers 4'e ait olduğu iddia edilen görsellere baktığımızda ise ilk görselde hayatta kalan kahramanları bir arada görüyoruz. Thor, Nebula, Iron Man, Rocket, Black Widow, Hulk, Captain America ve War Machine gibi Infinity War'da gördüğümüz karakterler dışında Ant-Man, Hawkeye ve tabi ki Captain Marvel'da bu konsept tasarımında yer alıyor.

Hulk'ın giymiş olduğu kostüm de kullanıcıların gözünden kaçmış değil.

Bir diğer görselde ise Thanos, daha önce görmediğimiz yeni bir silahı da elinde tutuyor. Bakalım ilk filme göre ikinci film, oldukça farklı bir çizgide mi karşımıza çıkacak hep beraber göreceğiz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.