Güncel

'Gnçtrkcll Kantin Turnuvaları' İzmir’de!

Gnçtrkcll, “gnçtrkcll Kantin Turnuvaları “ düzenliyor.

'Gnçtrkcll Kantin Turnuvaları' İzmir’de!

Gençlerin hayatlarının her alanında ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam eden gnçtrkcll şimdi de üniversite öğrencilerinin ders aralarını daha eğlenceli hale getirmek için “gnçtrkcll Kantin Turnuvaları “ düzenliyor. İzmir 9 Eylül ve Ege Üniversiteleri’nde 15 Nisan’da başlayacak olan turnuvalar kapsamında gnçtrkcll’li öğrenciler ders aralarında hem PlayStation oynayarak hünerlerini sergileyecek hem de LG Nexus 4 ya da son model LG Optimus G telefon kazanma fırsatı yakalayacak.

1365775734_turnuva1.jpg

Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll,  gençlerin hayatlarının her alanında onlar için sürpriz organizasyonlara imza atmaya devam ediyor. gnçtrkcll bu kez birçok üniversitede öğrencilerin ders aralarının daha sosyal ve eğlenceli olmasını sağlamak adına gnçtrkcll Kantin Turnuvaları “ düzenliyor.  15 Nisan tarihinde İzmir 9 Eylül ve Ege Üniversiteleri’nde başlayacak ve 3 gün sürecek olan turnuva kapsamında öğrenciler PlayStation oynayarak ders aralarını daha heyecanlı ve eğlenceli geçirebilecek. Üstelik turnuva sonunda birinci gelen kişi LG Nexus 4 ya da son model LG telefon kazanma fırsatı yakalayacak.

1365775749_turnuva2.jpg

12 il 14 üniversitede heyecan sürecek

Toplam 12 ilde 14 üniversitede gerçekleştirilecek olan  “gnçtrkcll Kantin Turnuvaları”nın sonraki durakları arasında ise Erciyes Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Çukurova Üniversitesi yer alıyor.

Bu heyecan dolu “gnçtrkcll Kantin Turnuvaları” nın içerisinde yer almak ve LG Nexus 4 ya da son model LG telefon kazanmak isteyen öğrencilerin KANTİN yazıp 2278'e SMS atmaları yeterli.

1365775777_nexus-4-01.jpeg

1365775797_optimusg1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.