Güncel

Gnctrkcll'den gençlere büyük destek!

Yönetimini gençlere devreden gnçtrkcll, ihtiyaçlarına tam karşılık gelen kampanya ve ürünleriyle gençlerin hem kesesine katkıda bulunuyor.


Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü gnçtrkcll, avantajlı kampanya ve fırsatlarıyla genç olmanın tadını çıkarmak isteyenler için cazip bir fırsat penceresi sunuyor.

Bundan 8 yıl önce gençliğin markası olmak üzere yola çıkan gnçtrkcll bugün 6 milyon üyesi, yönetimde söz sahibi temsilcileri, “gençlere, gençlerin dilinde” hizmet veren Gencaverleri, avantajlı tarifeleri, marka işbirlikleri, eğlenceli etkinlikleriyle çıtayı her geçen gün daha yukarıya taşıyarak bu hedefe doğru yolculuğunu sürdürüyor.

Bugüne kadar “Bir bilet alana bir bilet bedava” kampanyasıyla kazandıkları 15 milyon biletle, bütün Hollanda’yı sinemaya götürebilecek kadar fayda elde eden gnçtrkcll’liler, milyonlarca dilim pizza, cips; yüzbinlerce kahve ve dondurma kazandı; en sevdikleri markalardan en avantajlı indirimlerle alışveriş yaptı.

Yaz ayları da gnçtrkcll’liler için sürprizleriyle birlikte geliyor.

“Gençleri sürprizleriyle şaşırtan, hep yanlarında hissettikleri marka olduk”

1373281021_gnctrkclllogo.jpg

gnçtrkcll'lilerin bugüne kadar elde ettikleri faydaların ve önümüzdeki döneme yönelik kampanyalarının anlatıldığı basın toplantısında konuşan Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, “Mobil iletişim, dünyanın gidişatını önemli ölçüde değiştiren, günümüzün en dinamik güçlerinden biri.

gnçtrkcll'in faaliyet alanı da bu dinamik gücün, toplumun en dinamik kesimi olan gençlerle kesişme noktasında yer alıyor. Gençler markalardan tam ihtiyaçları olduğunda kendilerine uygun çözümler üretmelerini ve her anlarına özel teklif, fayda ve deneyimler sunmalarını bekliyorlar. Bununla da kalmıyor, kendilerini anlayan, yeri geldiğinde sürprizlerle şaşırtan, kendi dillerinden konuşan markaları hayatılarının bir parçası yapmak istiyorlar. Bu beklentileri karşılamak ve Türkiye’de gençliğin markası olmak üzere 8 yıl önce çıktığımız yolda bugün çok önemli bir mesafe katettiğimizi görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu mesafeyi katederken de, gerek gençlik temsilcisi gerekse müşteri temsilcisi olarak gnçtrkcll’in tam anlamıyla içerisinde yer alan gençlerin varlığı çok belirleyici oldu”

Rakamlarla gnçtrkcll:

ð gnçtrkcll üyesi gençlerin sayısı 6 milyon. ð gnçtrkcll'liler bir ay içinde toplam 646 milyon dakika konuşuyor. En çok konuşan gnçtrkcll’li 7.800 dakikasını telefon başında geçiriyor.

ð gnçtrkcll'lilerin bir ay içinde attıkları toplam SMS sayısı 2,6 milyar. En çok SMS atan gnçtrkcll’linin kullanım miktarı ise ayda 25 bin adet.

ð Tüm gnçtrkcll’lilerin bir aylık internet kullanımı 667 milyon GB seviyesinde. En çok data kullanım miktarını yakalayan gnçtrkcll’li için bu rakam 13 GB.

ð gnçtrkcll'lilerin gün içerisinde en çok konuştukları saatler 21:00-22:00 arası. Bu bir saatlik sürede ortalama 76 milyon dakika konuşma yapılıyor.

ð Halihazırda 4 milyon gencin telefonunda gençlere özel müşteri hizmetleri kanalı Gencaver’in numarası kayıtlı bulunuyor.

ð Bugüne kadar 1 milyon genç yaklaşık 2,5 milyon SMS atarak Gencaver’lere ulaşmış.

gnçtrkcll'lilerin elde ettiği faydalar:

ð Bugüne kadar gnçtrkcll’liler “Harca Kazan” kampanyasıyla 16 milyon TL kazandılar.

ð 90 tanesi ulusal büyük marka olmak üzere 600’den fazla marka işbirliğine imza atıldı. Gençler bu işbirliklerine 55 milyondan fazla katılım sağladı ve 260 milyon TL’nin üzerinde fayda elde etti.

ð gnçtrkcll'liler 8 milyon hediye dilim pizza (1 milyon büyük boy pizza) ve 2 milyon paket cips yedi; 20 milyondan fazla kutu kola içti.

ð “Bir alana bir bedava” kampanyasıyla 15 milyon kez ücretsiz sinema bileti kazandı.

ð 350 bin kot pantolonu indirimli olarak satın aldı.

Yorumlar
Misafir
daha cok harcamaya tesvık edıyor desek daha dogru olur
Cevapla
Misafir
5 para etmez tamamen kazık bu gençler zengin zübbeleri olmalı :@
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.