Güncel

Gökyüzünü keşfetmek artık %45 daha ucuz!

KlikSA'nın yeni kampanyası tatil döneminde hem eğlenmek hem de gökyüzünü keşfetmek isteyen çocukların teleskoplara daha ucuza sahip olmalarını sağlıyor.

Gökyüzünü keşfetmek artık %45 daha ucuz!

Kliksa, tatil döneminde hem eğlenmek hem de gökyüzünü keşfetmek isteyen çocukları teleskop ve aksesuarlarıyla buluşturuyor. Çocuklarının heyecanına ortak olmak isteyen anne babaların da kullanabileceği özelliklere sahip teleskoplar, gökyüzü gözlemlerinin rahatlıkla yapıldığı yaz gecelerine keyif katıyor. Uzay meraklısı çocuklar ve aileleri, tüm teleskop çeşitlerinde %45’e varan indirim ve 9 aya varan taksit fırsatının yanı sıra ücretsiz kargo avantajından da yararlanıyor.

Galaksiyi, yıldızları ve gezegenleri gözlemlemek isteyen çocukların tatiline renk katan Kliksa, gözle göremediğimiz küçük dünyaları da keşfetme şansı sunuyor. Panther WXJ-36050 teleskop setini satın alan kullanıcılar, set ile birlikte sunulan mikroskop takımına da sahip oluyor.

1405509779_dz8panther-wxj-36050-teleskop.jpg

Yıldızların yerini ise Google Sky Map uygulamasını telefonunuza indirerek daha kolay bulabilir buna göre incelemelerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.