Güncel

Google IO 2012 etkinliğinde neler tanıtıldı?

Google'ın geçtiğimiz dakikalarda sona eren etkinliğinde neler tanıtıldı?

Google IO 2012 etkinliğinde neler tanıtıldı?

Bugün Google için 2012'nin en büyük günlerinden biriydi. Günün önemi geçtiğimiz dakikalarda tamamiyle son buldu. Google üzerinden büyük bir yükü kaldırdı. Uzun zamandır beklenen tanıtım bugün geçtiğimiz saatlerde gerçekleşti.


Android 4.1 Jelly Bean
1340822176_adsiz.jpgEtkinlik, Google'ın muhteşem işletim sistemi Android 4.1 Jelly Bean'ın tanıtımıyla başladı. Android 4.1 Jelly Bean ile ilgili olarak ön incelememize ulaşabilirsiniz!

Nexus 7 Tablet!

1340822405_qq.jpg

Android 4.1 Jelly Bean'ın yanında Google,  çok uzun zamandır beklenen, internete çıkmadan, bir çok özelliği sızdırılan Nexus 7 tablet bir çok tanıtım videosuyla birlikte tanıtıldı!

Nexus Q Player

1340822467_xzz.jpg

Google, Nexus Q adında hiç beklenmeyen sürpriz bir player sundu. Sunulan Player ev ve ofislerde muhteşem bir ses deneyimi ve daha bir çok özelliği ile geliyor! Taşınabilir yani mobil olarak gelen mini ses sistemi piyasadaki kalitesiz alternatiflerine bakarak müthiş bir satış rekoru kıracak gibi duruyor!

Google+, Gmail, Google Play Store ve çok daha fazlası!

1340823546_sshot4fe98b585eee7.jpg

Google I/O 2012 etkinliğinde yeni donanımların yanında daha bir çok yazılımında ve projesinde yenilemeye gitti! Özellikle Google Plus, Google Play Store, Gmail ve daha bir çok uygulamasında yaptığı yenilikler izleyicileri şaşırttı diyebiliriz.

Sonuç!

Google I/O 2012 etkinliği, Google'ın mühendislerinin tam bir şovu oldu denilebilir. Google uzun zamandır şikayet edilen hız sorununa tüm projeleri için yüksek önem vermiş ve bunu tanıtımdan gördüğümüz kadarıyla çok iyi bir şekilde başarmış görünüyor.

Sizler için Google IO etkinliğinde tanıtılan tüm ürün ve yenilikleri detaylı bir şekilde ilerleyen saatlerde tanıtacağız!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.