Güncel

Google I/O 2014: Canlı yayın

Google'ın yeni ürünlerini tanıtacağı Google I / O 2014 etkinliğini canlı izleyin.

Google I/O 2014: Canlı yayın

Google I / O 2014 etkinliği, bugün San Francisco Moscone Center'da başlıyor. Söylenenlere göre Google bu etkinlikte Android’in yepyeni sürümü ve yeni bir marka tanıtacak. Android L olarak tanıtılacak olan yeni sürüm kullanıcılara ilk etapta önizlemesini sunacak.

1403683737_google-io-2014-liveblog-630x354.jpg

Android ve Chrome başkanı Sundar Pichai Google'ın gizli planlarının kapalı kapağını kaldırmak için 6000 geliştiricinin önünde sahnede çıkacak. Şimdiye kadar gelen bilgilere göre Pichai, Android’in yeni sürümlerinin yanı sıra giyilebilir cihazlar için oluşturduğu Android Wear ve Android TV gibi yenilikleri de duyuracak. Bunların yanı sıra ev otomasyonu, otomobil için Android, Android Silver, yeni Nexus tablet ve ilginç projelerinde bu etkinlikte yer alması bekleniyor.

Bakalım Google karşımıza hangi yenilikler ile çıkacak? Aşağıda canlı olarak Google I / O etkinliğini Türkiye saati ile 19:00 da izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.