Güncel

Ücreti size yansıyan bu numara ararsa sakın açmayın!

08882221300 numaralı bir telefondan aranan kullanıcılar faturalarına yansıyan ücret ile şok yaşadılar.

Ücreti size yansıyan bu numara ararsa sakın açmayın!

İnternetin yaygınlaşması ile dolandırıcılık sanal ortama taşındı ancak telefon üzerinden yapılan sahtekarlıklar devam ediyor. Polis kılığında arayarak insanları dolandıran sahtekarlar oldukça yüklü miktarlarda paraları dolandırıyorlar. İnsanlar bu konuda oldukça bilinçlendirildi ve artık bu tuzaklara düşmüyorlar ancak, telefon üzerinden arayıp soru cevap bilmece tarzında yarışma yaparak telefon faturanıza yansıyan ücretlere maruz kalabiliyorsunuz.

Son zamanlarda 08882221300 numaralı bir telefondan aranan kullanıcılar faturalarına yansıyan ücret ile şok yaşadılar. Karşı taraftan aranmalarına rağmen ücret kendi faturalarına yansıtılmıştı. Eğer 08882221300 numarasından aranırsanız sakın açmayın.

1403695760_esh57929.jpg

Bu numara ile ilgili bazı şikayetleri aşağıda okuyabilirsiniz.
*Bu numara sahtekar ve sürekli arıyorlar, Bu kadarı fazla, Bir ürün, hizmet sunuyor olabilirsiniz bunun tanıtımı içinTV, gazete dergi vs. tanıtım araçlarını kullanabilirsiniz cep telefonundan arayarak ürün satmaya veya tanıtım yapmaya çalışmanın terbiyesizlik olduğunu düşünüyorum, dürüst bir firma bu şekilde bir ürün pazarlamaz ve tanıtmaya çalışmaz ihtiyacı olan ihtiyaç duyduğu her şeye artık çok rahat ulaşabilir, bu şekilde kimsenin rahatsız etmeye hakkı yok. Ararlarsa da açmayın, açmışsanız da tersleyin.

*Bunlar sahtekar onlar arıyorlar ücreti size yansıyor bilmece soruyorlar aldatmaca fatura yukseldikce yükselıyor müşteri hizmetlerini arıyorsun beyefendi yarışmaya mesaj atmışsın diyorlar.

*Kaç defa aradılar, kim oldukları belli değil, google'a göre karşıdan ücretli arama yapan bir numaraymış. Açmayın.

*08882221300 no'lu telefondan Turkcell tarafından bilgi yarışması için arandım soruların ücretsiz olduğu söylendi. Her doğru cevapta 3,5 tl alındığı tarafıma net bir şekilde bilgilendirilmediğim halde faturama yüklediler. Turkcell'e hemen şikayet edince biz değiliz başkası diyor. Verdikleri telefon numarası düşmüyor. Türkiye'nin en büyük kurumlarından birine yakışmayacak yanıltıcı satış. Mesafeli satışta 7 günde iptal etme hakkım varmış. Hemen Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Turkcell'e güvenmek mi bir daha asla.

Son şikayete Turkcell’in açıklaması ise şu şekilde;

*Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

Saygılarımızla,

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

*Değerli Müşterimiz,

Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Saygılarımızla,

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.