Güncel

Google TV, kapılarını tüm dünyaya açıyor!

Apple TV'nin rakibi oldukça güçlü geliyor!

Google TV, kapılarını tüm dünyaya açıyor!

Google'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı, geliştirme aşamasını atlatamadığı projesi Google TV uzun bir yol katederek kapılarını tüm dünyaya açmaya hazırlanıyor... Sony'nin özenle hazırladığı cihazlar 7 ülkede satışa sunulmaya hazırlanıyor.

Google'ın Apple'a rakip olarak geçtiğimiz sene içerisinde çalışmalarını ivedilikle yürüttüğü, bu sene içerisinde tüm dünyaya kapılarını açmaya hazırlandığı TV'sinin ilk ürünlerini dünyanın  7 farklı ülkesinde hizmete sunmaya hazırlanıyor. Google TV'nin ilk ürünü NSZ-GS7, Sony tarafından üretilmiş, son derece kullanışlı bir yapıya sahip.
1340609690_google-tv-logo3-l.jpg
Amerika'da yer alan akıllı TV'lere, özellikle Apple TV gibi TV'lere rakip olarak, oldukça iddialı bir şekilde sunulan Sony NSZ-GS7, üzerinde bulunan HDMI bağlantısı ile bağlandığı televizyonlardan muhteşem bir görüntü elde edilebilmesini sağlıyor. Amerika bazlı olarak düşünüldüğünde yaklaşık olarak 200 dolar etiket fiyatı bulunan bu ürünün dünyanın 7 farklı ülkesine ihracı söz konusu. Bu ülkeler başta Almanya, Fransa, Avustralya olmak üzere Kanada, Meksika, Hollanda ve Brezilya'da Ekim ayından itibaren satışa sunulacak.

1340610208_ded.jpg

Google TV, rakiplerinden farklı olarak kullanıcılarına müthiş bir özellik daha getiriyor. Günümüzde Smart TV diye adlandırdığımız TV'lerin sunduğu uygulamalardan barındırarak, rakiplerini kendini yenileyebilme konusunda da geride bırakmak istiyor. Zira, Google'ın, TV üzerindeki çalışmalarını çok sıkı bir şekilde yürüttüğü biliniyor.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.