Google'ın harikalar yaratan kamera uygulamasını Xiaomi cihazlarına indirebilirsiniz!

Xiaomi akıllı telefonların kamera uygulamasını beğenmiyorsanız daha harika işler çıkarabileceğiniz Google GCam sizin imdadınıza yetişebilir. İşte tüm detaylar ve indirme bağlantıları...

Google'ın harikalar yaratan kamera uygulamasını Xiaomi cihazlarına indirebilirsiniz!

GCAM, Google'ın mobil fotoğrafçılık alanında oldukça iddialı olan popüler bir mobil kamera uygulamasıdır. Uygulamanın yeni sürümü artık bazı Redmi Note serisi ve POCO akıllı telefonlar için mevcut durumda.

Google kamera uygulaması son sürümle geliyor

Android akıllı telefonlarınızda mümkün olan en iyi kalitede fotoğraf çekmek istiyorsanız, hiç şüphesiz ki GCAM uygulamasını indirip bir denemeniz gerekiyor. Fotoğrafçılık konusunda kaçırmamanız gereken uygulamaların başında GCam geliyor.

Google'ın Pixel modellerinde yerel olarak bulunan bu popüler uygulama artık son sürüm olarak diğer Redmi ve POCO akıllı telefonlar için de optimize edildi.

Google Kamerayı bu Xİaomi modellerine yükleyebilirsiniz!

GCAM 8.5 uygulamanın en son sürümü oluyor ve yeni Google Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 6A cihazlarında ilk olarak çıkış yaptı. BSG lakaplı geliştirici sayesinde bu yeni kamera uygulaması Google ekosistemi dışındaki diğer cihazlar için de yüklenebilir duruma geldi.

BSG geliştiricisinin sunduğu, bu yeni Gcam 8.5 sürümünün değişiklikleri ve yeni özelliklerin tam listesini aşağıda bulabilirsiniz. GCam 8.5'in değişiklik günlüğü aşağıda açıklanmıştır;

  • Gcam ile üçüncü taraf galerileri kullanma özelliği eklendi
  • Uygulamanın genel optimizasyonu, kullanım sırasında zorla kapanma ve benzeri problemler ortadan kaldırıldı
  • 24 fps, 30 fps ve 60 fps'de hızlandırılmış mod için "Seri Kimlik" seçeneği eklendi

Yeni sürümü Redmi veya POCO'ya nasıl kurarsınız?

Google'ın GCAM 8.5 sürümü, aşağıdaki Xiaomi cihazları için optimize edilmiştir:

  • Tüm Redmi Note 11 serisi akıllı telefonlar.
  • Redmi Note 10 Pro
  • Redmi Note 10
  • Redmi Note 7 Pro
  • POCO X3 Pro
  • POCO X3
  • POCO X2

Uygulamayı yükleme yöntemi de oldukça basittir. Apk dosyası şeklinde yayınlanan uygulamayı, cihazınıza indirdikten sonra kurabilirsiniz. Kuruluma geçmeden önce, akıllı telefonunuzun ayarlarından bilinmeyen kaynakları açmanız gerekiyor.

Ardından GCam uygulamasının apk paketini buradaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Kurulumdan sonra kamera uygulaması için istenen gerekli izinleri verip (örneğin, fotoğraflara erişmek için dosyaları görüntüleme vb) uygulamayı kullanabilirsiniz. (Uygulamanın "Ayarlar" Config dosyasını kurduktan sonra uygulama içerisinden tanıtmayı unutmayın)

Gcam uygulamasını fotoğrafçılık konusunda nasıl buluyorsunuz?