Güncel

Xiaomi MIUI 13'ün haftalık yeni hataları yayınlandı! [Yine sıkıntılar!]

Xiaomi MIUI 13'ün can sıkan hatalarını yayınlamaya devam ediyor. Çinli firma bazı modellerinde çok ciddi hataların olduğunu kabul ediyor. İşte can sıkan o hatalar.

Xiaomi MIUI 13'ün haftalık yeni hataları yayınlandı! [Yine sıkıntılar!]

Xiaomi, MIUI 13 güncellemesini birçok cihazına yayınlamaya devam ediyor. Elbette yayınladığı güncellemelerin bazılarında hatalar olabilir. Bu nedenle Xiaomi, yayınladığı güncellemelerden sonra kullanıcılardan herhangi bir hata tespit etmeleri durumunda geri bildirim göndermelerini istiyor.

Aşağıda listelenen cihazlarda bulunan hatalar kullanıcılar tarafından tespit edilmiştir. Kullanıcılar tarafından belirlenen hatalara gelin birlikte bakalım.

Xiaomi can sıkan hataları yayınladı

MIUI 13'ün bazı modellerinde kritik hatalara neden olan sorunları yayınlandı. Xiaomi, cihazlarına MIUI 13 güncellemesini yayınlamaya devam ediyor. Tabii ki yayınladığı güncellemelerin bazılarında hatalar bulunuyor. Aşağıda listelenen cihazlarda bulunan hatalar kullanıcılar tarafından tespit edilmiştir. MIUI 13 hataları bu sefer hangi cihazlarda ne tür hatalara neden olmuş gelin hep birlikte inceleyelim.

Xiaomi yeni hatalarını yayınladı! İşte can sıkan sorunlar!

Redmi Note 11S

 • Sorun: Sistem gecikmesi/günlük kullanım sorunları/oyun oynarken takılmalar/Telefonun rastgele donması
 • Etkilenen sürüm: V13.0.1.0 SKEINXM
 • Durum: Kullanıcı geri bildirimlerini gözlemlemeye devam edecek.

Redmi 10

 • Sorun: Yavaş şarj problemi.
 • Etkilenen sürüm: V13.0.1.0 SKUEUOR.
 • Durum: V13.0.4.0 SKUEUOR sürümünde sorun düzeltildi. Beklenen OTA sunum tarihi: 31.08.2022

Redmi Note 9

 • Sorun: Sistem gecikmesi/günlük kullanım/oyun oynarken takılma/Cihazda donmalar
 • Etkilenen sürüm: V13.0.1.0 SJOMIXM.
 • Durum: Cihaz üzerinde çalışılan bir dizi sistem sorununun problemidir. Kullanıcılar bu sorunla alakalı yakında yeni bir OTA güncellemesi alacaklar.

Tüm cihazlar

 • Sorun: Google Play'ın Temalar uygulamasını devre dışı bırakması sorunu.
 • Durum: Google Play Protect, Android uygulamalarında yeni kötüye kullanım türlerini tespit etmek için sık sık kurallar ekliyor. Yakın zamanda yapılan bir kural güncellemesi nedeniyle Google Play Protect, Xiaomi Tema Yöneticisi uygulamasını yanlış işaretlemiştir. Bu sorun artık yeni güncellemeyle çözüldü.

Yukarıda yazılan tüm hatalar kullanıcılar tarafından belirlenen hatalardır. Büyük güncellemelerde bazı hatalarla karşılaşmanız normaldir. Endişelenmeyin, bu hatalar bir sonraki güncellemelerde (Çin'deki sorunlar düzelinceye kadar) düzeltilecektir.

Yorumlar
Ali
Bende 10s ne gün elleme geldi hata ile nede sorun cozuldu
Cevapla
yiğit
Resmi Note 9S kullanıcısıyim 2 gündür gözlemlemekteyim eskiden 45 dakika da dolan şarj 2 saate çıktı 50-60 fps oynadığım oyunlarda 20-40 FPS alıyorum arayüzde takılmalar var rahat bir şekilde dolasamiyorum resmi Note 9s e bir OTA güncellemesi gelecek midir
Cevapla
Ahmet
Benşm telimde tuş kilid bazen kapanmıyor ikinci seferde kilitleniyor sonra kontrol merkezi nde müzik çıkmıyor redmi not 10 5 g
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.