Güncel

GRID 2 artık ücretsiz!

GRID 2 PC oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

GRID 2 artık ücretsiz!

Yeni GRID oyununun duyurulmasıyla birlikte GRID 2 PC oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. İlgilenenler Steam üzerinden ücretsiz kopyasını alabilir.

GRID 2 artık ücretsiz!

Oyun 22 Mayıs 20:00'a kadar ücretsiz olarak dağıtılacak. Bu tarihten önce kütüphanenize eklerseniz oyun sizde kalacak. GRID 2 oyuncuların en hızlı, birinci ve ünlü olmalarına imkan sağlayacak.

Kırk yıllık bir zamana yayılmış otomobil ikonları arasından elle seçilen isimlerin direksiyonuna geçip üç kıtada - Amerika, Avrupa ve Asya - yarışacak oyuncular motor sporlarının yeni ve evrimleşen dünyasına adım atacaklar.

Paris'ten Abu Dabi'ye, Şikago'dan güneşli Kaliforniya sahillerine kadar birbirinden güzel şehir caddeleri, lisanslı pistler ve sınırlarınızı zorlayacak dağ yolları şimdiye kadar gördüğünüz en heyecanlı ve canlı yarışlara ev sahipliği yapacak.

GRID 2 ayrıca tamamen farklı ve kapsamlı içeriği ve kendine has ilerleme sistemi ile çokluoyuncu yarış deneyiminde de yeni standartlar belirleyecek.

Detaylı kişiselleştirme seçenekleri ve oyuncuların yarışlarının, ödüllerinin ve rakiplerinin kaydını tutan, Codemasters Racing oyunlarının online topluluk portalı RaceNet entregrasyonu GRID 2'nin yeni motor sporları dünyası ile tam etkileşim ve bağlantı sağlayacak.

İlgili indirme sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
sener
ücretsiz inmiyor aboneyim nasıl indirecez anlamadım
Cevapla
Mustafa
Teşekkürler haber için
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.