Güncel

Gripin, iPad ile konser verdi!

Koç Fest çerçevesinde düzenlenen ilk konserlerini Trakya Üniversitesinde, 3 şarkısını iPad ile çaldı.

Gripin, iPad ile konser verdi!

Koç Fest üniversitelerde etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Her sene başka üniversitelerde öğrenciler için hazırladıkları etkinlikler konserler ve çeşitli eğlence programlarıyla birlikte Bahar Şenliklerinin en iyi şekilde geçirilmesini sağlıyor...

Bu sene 7 ayrı il ve 7 ayrı üniversitede Koç Fest kapsamında konser verecek olan Gripin grubu dün Edirne Trakya Üniversitesi'nden bir ilke imza attı. Gripin konser sırasında “Beş”, “Elalem”, “Masum Kalmak İçin” şarkılarını iPad ile çaldı. Konser sırasında şunları sölediler:“İlk defa iPad ile konserimizde şarkı çalacağız, hatalar olabilir. Eşlik ederseniz seviniriz” dedi. Olanlar üzerine şaşıran öğrenciler şarkılarına hep beraber eşlik ettiler.

1335516697_gripin-ipad.jpg

Gripin grubunun adı: iGripin olabilir!

Üniversitelerde düzenlenen festivallerde şarkı sölemenin kendileri için büyük bir keyif olduğunu, bundan her zaman hoşnut olduklarını dile getiren Gripin grubunun, bu heyecanı daha arttırması açısından yeni iPad'i kullandıklarını dile getirmekten çekinmedi.
Koç Fest kapsamında turneye çıkmadan önce bir provalarında iPad ile şarkı çalma fikrinin grubun aklına geldiğini ifade eden Birol Namoğlu, tamamen spontane bir şekilde konserde bu deneyimi üniversiteliler ile paylaşmaya karar verdiklerini söyledi. Grup ayrıca Apple Store'daki garageband uygulamasını müzik yapmak isteyenler için önerileri arasına ekledi. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.