Güncel

Güç Yüzükleri dizisine gelen tepkilere karşı kampanya başlatıldı!

Amazon'un dizisi Güç Yüzükleri tepki toplamaya devam ediyor. Şirket bu tepkilere rağmen diziyi en çok izlenenler arasına soktu.

Güç Yüzükleri dizisine gelen tepkilere karşı kampanya başlatıldı!

Amazon'un yeni dizisi Güç Yüzükleri bazı Yüzüklerin Efendisi hayranları tarafından tepki topladı. Daha önceki serilere ve kitaplara zıt olacak şekilde oyuncu seçimi gerçekleştirilen dizi için tepkiler gelmeye devam ediyordu. Ancak bu tepkilere karşılık olarak dizinin yapımcılarının kararını destekleyenler de çıktı. Bu kapsamda Yüzüklerin Efendisi'nin oyuncuları Güç Yüzükleri'ni desteklemek için protestoya başladı.

Güç Yüzükleri dizisine gelen tepkilere karşı kampanya başlatıldı!

Güç Yüzükleri'ni desteklemek için bir araya gelen Yüzüklerin Efendisi oyuncuları tepki gösteren herkese karşı tavırlarını net olarak sergiledi. Serinin orijinal yapımlarından bilinen oyuncular Güç Yüzükleri'ne gelen tepkilere karşı birlik oldu.  Bu kapsamda tepkilerini ortaya koyan oyuncular diziyi ve yapımcıları desteklediklerini duyurdu.

Diziye gelen tepkilerin sebebi olarak oyuncu seçimini gösterebiliriz. Zira elf karakterleri siyahi aktörler ile sunan dizi bu kapsamda hayranlardan tepki toplamıştı. Ancak dizi tüm tepkilere rağmen Amazon platformunda rekor kırdı. Dizinin bir çok hayranı ve destekçisi de mevcut. Amazon gelen negatif yorumlara odaklanmak için kullanıcı yorumlarını üç günlüğüne durdurmaya dahi karar verdi. Siz Güç Yüzükleri'ni izlediniz mi? İzlediyseniz bizimle yorumlarınızı mutlaka aşağıda paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar
Mim
İlk bölümler yavandı. Millet ne bekliyor ilk iki bölümden. Bence normal
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.