Güncel

Günün Sorusu: Samsung Firması sizin olsaydı neler yapardınız?

Hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.

Günün Sorusu: Samsung Firması sizin olsaydı neler yapardınız?

Kore, Taegu'da küçük bir ihracat firması olarak kurulmasından bu yana, Samsung elektronik alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden biri haline geldi. Samsung, dijital cihazlar,yarı iletkenler, bellek cihazları ve sistem araçları alanında yenilikçi ve birinci sınıf kaliteye sahip ürünleri ile günümüzde dünya çapında tanınırlığa sahip oldu.

Günümüzde firma sadece mobil cihaz değil, diğer elektronik sektörlerinde de liderliğini sürdüren bir holding haline geldi. Akıllı telefon,televizyon,yarıiletken, LED monitör ve LCD monitör segmentlerinde üretim yapan firma toplamda 21 alt firmaya sahip.

1388417342_img20131230172938.jpg

Kendi işletim sistemi BADA'dan desteğini kestikten sonra  son yıllarda özellikle Android işletim sisteminin de etkisiyle yükselişe geçti. Android ile çalışan amiral gemisi akıllı telefonları ve tabletleri ile global pazarda liderliğe oturan Samsung, yeni teknolojik ürünleri ile de yine bir adım önde olacak gibi görünüyor.

Şimdi gelelim sorumuza: Samsung gibi bir firmanın sahibi olsanız ve tüm yönetimi elinizde olsa neler yapardınız?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.