Güncel

Teknosa'nın yeni Retrosa kampanyası dikkat çekiyor!

Kampanyaya katılan herkesin eski işlevini yitirmiş bozuk aletlerine can veriliyor!

Teknosa'nın yeni Retrosa kampanyası dikkat çekiyor!

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri Teknosa, “Çünkü geçmiş  retroysa, gelecek Teknosa” sloganıyla tüketicileri için eşsiz bir kampanya başlattı. Teknosa, ‘Retrosa’ adını verdiği teknoloji ustası  bir ekip sayesinde bir ay boyunca kampanyaya katılanların işlevini yitirmiş, bozuk veya eski ürünlerini alarak tekrar hayata  kazandırıyor. Bununla da kalmayan Teknosa, Retrosa’nın yenilediği ürünün yanı sıra yeni ürünü de mağazadan tüketicisine hediye ediyor. 

Teknosa’nın yepyeni kampanyası için bir araya gelen Retrosa ekibi,  artık işlerine yaramayan teknolojik eşyaları kendilerine yollamalarını istiyor. Güncelliğini yitirmiş müzikçalar, cep telefonu, dizüstü bilgisayar ve buna benzer birçok ürün Retrosa tarafından elden geçiriliyor. 3 kişilik Retrosa Ekibi, zamanında severek kullanılan ancak kullanılamaz oldukları için unutulmuş bu eşyalara itibarlarını iade ediyor.

1388409099_ekranresmi2013-12-301327591388403261.jpg

Eskisinin fotoğrafını yolla, Teknosa’dan yenisini iste

Kullanıcılar TeknosadanRetrosa.com adresine girerek, Retrosa ekibine eski eşyalarının fotoğrafını yolluyor, karşılığında Teknosa’dan istedikleri ürünün yenisini seçerek kampanyaya katılabiliyor. Yollanan eşyalardan jüri tarafından seçilen bir tanesi ise yeni Retrosa webisode’unun konusunu oluşturuyor. Retrosa ekibi eşyayı teslim aldıktan sonra, akla gelmeyecek yöntemlerle ürünü canlandırıyor.


41?29!’un Teknosa için hazırladığı Retrosa projesi www.teknosadanretrosa.com adresinden takip edilebiliyor. Site webisode takibi ve kampanya katılımı gibi işlevlerinin yanında, diğer kullanıcıların katılımlarını görmeyi ve onları oylamayı sağlayan eğlenceli bir galeri bölümünü de içinde barındırıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.