Güncel

Hacker'ı kız arkadaşı'nın göğüs fotoğrafı yakalattı!

Hacklediği sitelere imza olarak koyduğu kız arkadaşının göğüs fotoğraflarından yakalandı.


Anonymous hacker grubu üyesi bir kişi , Amerika’da çökerttiği bazi sitelere attığı fotoğraflı imzanin azizliğine uğrayarak yakayı ele verdi.

1334559920_2.jpeg

2011 – 2012 yılı içinde ABD Adelet Bakanlığı’na ait 4 siteyi hackleyen Anonymous hacker grubu üyesi Ochoa çökerttiği bazi sitelere bir kadının gögüslerinin fotoğrafını koyuyor ve altına “w0rwer&CabinCr3w” nickini kullanarak imzasını atıyordu.

1334559936_1.jpg

FBI’ın siber bilişim uzmanları , yüzü görünmeyen kadının fotoğrafının İPhone ile çekildiğini tespit etti ve telefonun yer belirleme özelliğinin açık olduğunu tespit ettiler

Fotoğrafın çekildiği noktanın koordinatlarını kolayca bulan ajanlar , Anonymous üyesi olan Ochoa’nın kız arkadası olan Avustralyalı Kylie Gardner olduğunu tespit etti. Çift arasındaki yazışmaları takip eden FBI bilişim uzmanları , Higinio Ochoa isimli bir bilgisayar korsanı’nı Teksas’taki evinde yapılan operasyonla yakaladılar.

1334559953_3.jpeg

30 yaşında olan Ochoa’nın son olarak 100 emniyet mensubu’nun kişisel bilgilerini de çalarak internet’te yayınladığı belirlendi. 50 bin dolar kefaletle serbest kalan bilgisayar korsanı Ochoa hakkında 15 yıla kadar hapis isteniyor.

Yorumlar
Eazycoatplastering hotmail Plz Old friend
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.