Güncel

Hadi'ye rakip geldi: Oyna Kazan!

Türkiye'de mobil uygulama üzerinde canlı, sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışmalarına bir yenisi daha eklendi. Hadi'nin rakibi Oyna Kazan isimli yarışma yakında başlıyor. İşte detaylar!

Hadi'ye rakip geldi: Oyna Kazan!

Türkiye'de mobil uygulama üzerinde canlı, sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışmalarına bir yenisi daha eklendi. Onedio‘nun para ödüllü mobil bilgi yarışması Oyna Kazan, soru sınırlaması olmadan en son 1 kişi kalana kadar devam ediyor ve o kişi büyük ödülü kazanıyor.

Hadi'nin rakibi Onedio'dan: Oyna Kazan!

Uygulamayı indirip mobil cihazları üzerinden uygulamaya giren tüm katılımcılar canlı olarak yarışmaya hak kazanıyor ve bir kişi kalana kadar yarışma devam ediyor. Yarışmacılar elendikçe kazanç da katlanarak artıyor.

Oyna Kazan'da belirli bir soru sayısı yok. Yarışmacılar elendikçe sona kalan 1000 kişiden itibaren herkes para kazanıyor! Ödül miktarı da katlanarak artıyor. Son 1000'e girdiğiniz an kazanmaya başlıyorsunuz. 200 ve 50'ye kaldıkça da kazancınız katlanarak artıyor.

Yarışmacılar elenerek son 1000 yarışmacı kaldığı anda ‘'Kazandıran Sorular"a geçiliyor. Bizden size küçük bir tüyo: Kazandıran Sorular'a ulaşana kadar jokerlerinizi akıllıca kullanın; çünkü bu bölümde joker kullanamıyorsunuz.

Şu an halihazırda Beta, yani test yayınları sürdüğü için dağıtılan ödüller şu şekilde;

  • İlk 1000'e giren herkes 5 TL
  • İlk 200'e giren herkese 10 TL daha
  • İlk 50'ye giren herkes 30TL daha
  • İlk 10'a giren herkes 200TL daha
  • Birinci 2000TL !

Yani birinci olan yarışmacı toplamda 2245 TL cebine koyuyor.

Unutmayın, yarışmada ileriki günlerde de ödüller katlanacak ve birinci olan yarışmacı, yarışma günü ve konseptine göre 1000TL ila 100.000TL arasında değişen ödülü almaya hak kazanacak.

Oyna Kazan'ı cep telefonunuza yüklemek için tıklayın. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.