Oyun

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun başlıyor!

Dijital Çağ’a, üretimleriyle damga vuran gençlere inanılmaz fırsatlar tanıyacak olan “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” yakında KANAL D ekranlarında başlıyor. İşte yarışmanın detayları!


Abbas Güçlü, bilişim de Türkiye adına gelişimi destekleyecek yarışma programı ile çok yakında KANAL D’de izleyicisi ile buluşuyor. 100 milyar doları aşan büyüklüğü ile dünyanın en önemli sektörlerinden biri haline gelen dijital oyun ve eğlencenin kalbi bu sefer Türkiye'de, KANAL D ekranlarında atıyor olacak.

Abbas Güçlü ile Büyük Oyun başlıyor!

Peki program bizlere neler sunacak? Büyük Oyun'un amacı tam olarak ne?

Türkiye’nin en iyi oyun geliştiricisini bulmak için yola çıkan programda, parlak
zekasını kanıtlamak isteyen herkes yeteneklerini sergileyecek. Genç - yaşlı demeden herkesin vazgeçilmezi haline gelen dijital oyun dünyasında parlak bir kariyer fırsatı tanıyacak olan yeni program, sadece oyun oynayan değil, oyun yazan, oyun üreten gençleri dünya vitrinine taşımayı hedefliyor.

Dijital Çağ’a, üretimleriyle damga vuran gençlere inanılmaz fırsatlar tanıyacak
olan “Abbas Güçlü ile Büyük Oyun” Türkiye’nin oyun geliştiricilerini ve yazarlarını arıyor. Peki yarışmaya dahil olmak isteyen geliştiricilerin katılım için ne yapması gerekiyor? Her şey çok basit “yeni bir oyunum var, en iyi benim oyunum, Türkiye’yi mobil oyunlarında farklı bir noktaya taşırım” diyen herkes başvurabilecek. 

Başvurular çok yakında www.kanald.com.tr adresi üzerinden kabule açılacak. Beklemede kalın. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.