Güncel

Halkbank mobil uygulamasında erişim sorunu!

Sosyal medyadan gelen geri bildirimlere bakılırsa Halkbank mobil uygulamasında bazı erişim problemleri mevcut. Kullanıcılar uygulamaya giriş yapamıyor.

Halkbank mobil uygulamasında erişim sorunu!

Türkiye'nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Halkbank'ın mobil uygulamasında sabahtan beri erişim problemleri mevcut. Twitter'da hashtaglere düşen konu ile ilgili şikayetler gelmeye devam ediyor.

Kullanıcılar uygulamaya giriş yapmakta problem yaşadıklarını bildiriyorlar.

Halkbank mobil uygulamasında erişim sorunu!

Erişim problemleri ile ilgili uyarılar alan kullanıcılar konuyu Twitter'da popüler hashtaglere taşımış durumda. Sorunun çözülmesi ya da problemin neyden kaynaklandığı ile ilgili bir açıklama mevcut değil.

Kullanıcılar sosyal medyada problemlerini dile getirirken uygulamanın verdiği hataolar arasında "bağlantıda problem olabileceği uyarısı" yer alıyor. Uygulama sabahın erken saatlerinden bu yana hala çalışamaz halde diyebiliriz. Konu ile ilgili ise resmi bir açıklama söz konusu değil. Çoğu işini mobil uygulama üzerinden halleden kullanıcılar için kötü bir gelişme olan bağlantı problemi şu an için giderilmiş görünmüyor.

Yorumlar
Süreyya kaya..
HALK BANK BIKTIK...PROMOSYONYON ICIN EMEKLIYI ÇOK ZORLUYORSUN ...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.