Güncel

Hamile sevgilisini öldüren Rus YouTuber'ın cezası belli oldu!

Rusya'da yaşanan kan donduran olayın cezası belli oldu. Hamile sevgilisini balkona kitleyen ve ölümüne neden olan YouTuber'ın cezası açıklandı.

Hamile sevgilisini öldüren Rus YouTuber'ın cezası belli oldu!

Aralık ayında YouTube kan donduran bir olaya ev sahipliği yapmıştı. YouTube'da yayın yapan Rus asıllı Stas Reeflay'a canlı yayında bir izleyicisiz sevgilisini soğukta bekletmesi karşılığında 1.000 dolar vereceğini söyledi. Bu olay üzerine para gözünü bürüyen Stas Reeflay, hamile sevgilisini balkona kitlemişti.

Hamile kadının ölümüne sebep oldu 6 yıl ceza aldı!

Rusya'nın soğunu bilirsiniz. Bu soğuk havada hamile sevgilisini balkona çıkaran ve saatlerce kitli bırakan Stas Reeflay, kadının ölümüne sebep olmuştu. Hipotermiden dolayı hamile kadın ve bebeği hayatını kaybetmişti. Canlı yayında yaşanan bu kan donduran olayın cezası bugün belli oldu.

Para gözünü bürüyen Stas Reeflay'a sadece 6 yıl hapis cezası verildi. Canlı yayında gerçekleşen ve tüm delilleri olmasına rağmen bir kadının ölümüne yol açan bu şahsa 6 yıl hapis cezasının verilmesi oldukça hafif bir yaptırım olmuş diyebiliriz.

Bir insanın hayatına neden olmanın cezası 6 yıl olmamlı. Rusya'nın kanunları ve adelet sisteminin de pek sağlam olmadığını söyleyebiliriz. Cinayetin anbean kameralara yansıdığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Eğer psikolojiniz kaldırmayacaksa lütfen bu videoyu lütfen pas geçin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.