Güncel

Helium coin fiyatı rallisi kısa sürdü! Neden?

HNT keskin kazançları sürdüremediği için helyum fiyatı rallisi kısa sürdü!

Helium coin fiyatı rallisi kısa sürdü! Neden?

Kripto para sektörü, bir zamanlar dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan FTX'in çöküşünün neden olduğu artçı şokları yaşamaya devam ediyor. Ancak kaosa rağmen, geçici de olsa Helium ( HNT ) dahil olmak üzere bazı dijital varlıklar öne çıkmayı başarıyor.

Helium coin fiyatı rallisi kısa sürdü! Neden?

Tesadüf eseri, Helium gün içinde dramatik artışlar kaydetti, hatta bir noktada günlük kazançlarda ilk 100'e girdi ve günde %20,57'lik bir değişimle 2,05$'a ulaştı ve ardından büyümesini yavaşlattı ve altında sabitlendi. 2 dolar işareti.

Basın zamanında, 22 Aralık'ta alınan verilere göre token, son 24 saatte %4,32 ve önceki yedi günde %0,6'lık bir artışı temsil eden 1,96 $'dan el değiştiriyordu.

Hacim ve piyasa değeri artar

Geçen gün içinde, HNT'nin 24 saatlik işlem hacmi %65,74 artarak 7,62 milyon $'dan 22,24 milyon $'a yükselirken, piyasa değeri 12,43 milyon $'lık bir akış görerek 253,95 milyon $'dan 266,38 milyon $'a yükseldi.

Helium coin fiyatı rallisi kısa sürdü! Neden? - Resim : 1

Helyum 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Fiyattaki bu ilerlemeler, Helium'u geçici olarak günlük kazançlar açısından ilk 100 kripto para birimi arasında lider konumuna getirdi, ardından Neutrino USD ( USDN ), Terra Classic ( LUNC ), Dogecoin ( DOGE ), Internet Computer ( ICP ) ve HNT geldi.

Helium coin fiyatı rallisi kısa sürdü! Neden? - Resim : 2

Günlük kazançlara göre en iyi 5 kripto para birimi. Kaynak: CoinMarketCap

Helyum neden kazanıyor?

Bu arada, Helium'un fiyatındaki keskin artışlar, Nesnelerin İnterneti (IoT) için yenilikçi bir erişim noktası destekli altyapı kullanan merkezi olmayan eşler arası 5G kablosuz ağın Solana'ya (SOL ) geçişini duyurmasından bir hafta sonra geldi.

Helium Foundation'ın COO'su Scott Sigel, kripto krizine rağmen Helium Network'ün “güçlü, tamamen işlevsel olmaya devam ettiğini ve değişen piyasa koşullarında büyümeye devam ettiğini” söyledi. Ağ, çalışma süresi, hız ve genel ölçeklenebilirlikte iyileştirmeler getirecek olan, ilk çeyrekte Solana blok zincirine geçişini tamamlayacak.”

Daha önce T-Mobile, Helium geliştiricisi Nova Labs ile özel bir anlaşma imzalayarak "kripto taşıyıcısı" Helium Mobile'ın T-Mobile'ın 5G makro ağını ve Nova Labs'ın CBRS (Citizens Broadband Radio Service) ağını kullanmasına izin verdi. 2023'ün başlarında beta lansmanı.

Bununla birlikte, Helium'daki kurucular ve içerdekiler daha önce, ilk üç ayda tüm HNT tokenlerinin en az 3,5 milyonunu çıkaran kripto cüzdanlarına bağlı oldukları için platforma yatırım yapanların pahasına projeden kar etmekle suçlanıyordu. platformun lansmanından.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.