Güncel

Herkes Steve Jobs'un kızını konuşuyor! İşte sebebi

Apple'ın Çarşamba günkü 'Far Out' etkinliğinde AirPod'lar, saatler ve iPhone'lar dahil olmak üzere birkaç yeni gadget vardı. Şirket, etkinlikte, büyük talep göreceğini tahmin ettiği yeni ürün serilerini tanıttı.

Herkes Steve Jobs'un kızını konuşuyor! İşte sebebi

Ancak etkinliğin ardından sosyal medyada bir meme festivali yaşandı ve en beklenmedik meme Apple'ın efsanevi kurucu ortağının kızı tarafından yayınlandı. Çarşamba günü tanıtılan iPhone 14, Apple'ın kurucu ortağı Steve Jobs'un kızı Eve Jobs’u pek de etkilemedi anlaşılan.

24 yaşındaki bayan Jobs, benzer bir gömlek giyerken bir mağazadan yeni bir gömlek satın alan bir adamın yer aldığı bir Instagram hikayesi yayınladı. Açıklamada, "Apple'ın bugünkü duyurusundan sonra iPhone 13'ten iPhone 14'e yükseltme yapıyorum" yazıyordu.           

  Herkes Steve Jobs'un kızını konuşuyor! İşte sebebi

 Meme, yeni iPhone 14 ve önceki modellerinin nasıl büyük ölçüde aynı olduğuna dikkat çekti. Çok sayıda marka tutkunu da yeni ürünün kayda değer ayarlamalar yapmadığından şikayet etti.

Çarşamba günü düzenlenen 'FarOut' etkinliğinde, Apple CEO'su olarak Steve Jobs'un yerine geçen Tim Cook açılış konuşmasını yaptı. Üç yeni ürünle birlikte iPhone 14, AirPods Pro ve Apple Watch Ultra'yı tanıttı.

Apple'ın yeni iPhone'ları birkaç yıldır kameralarda ve pil ömründe her zaman küçük iyileştirmeler içeriyordu ve bu yılki modeller de istisna değildi.

Yorumlar
İhayatoromariçi
Japon köklü firma neden bir anda çekilip gidiyor. Detayı nedir. Pazarı küçütmekmi rekabete uyum gösterememekmi. Çekilmenin ardından başka bir ülkeye yatırım mı planlanmış acaba.
Cevapla
Nenfisdirekmaya
Zarar ediyor oluşumu. Yoksa rekabete dayanamamış olmalarımıdır nedeni.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.