Hindistan Xiaomi için ayrı bir güzel: Yeni bir rekor daha kırıldı!

Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin en güçlü pazarı olan Hindistan, firma için ayrı bir öneme sahip. Şirket, ülkenin özel gününde yeni bir rekora daha imza attı. İşte detaylar.

Hindistan Xiaomi için ayrı bir güzel: Yeni bir rekor daha kırıldı!

Xiaomi'nin güçlü olduğu pazarlardan birisi de tabiki Hindistan oluyor. Şirketin Hindistan ekibi, Hindistan Cumhuriyet Bayramı indirimleri sırasında 1 milyondan fazla cihaz sattıklarını açıkladı.

Xiaomi, Redmi Note 12 serisinin Hindistan'daki lansmanıyla çok iyi satışlar elde etmişe benziyor.

Hindistan Xiaomi için ayrı güzel

Xiaomi Hindistan'da kırdığı rekorda en çok hangi ürünleri sattıklarını henüz açıklamadı. Xiaomi, birçok farklı ürünü bünyesinde barındıran yelpazesi geniş bir şirket. Firma sadece telefon satmıyor, aynı zamanda tabletler, taşınabilir şarj aletleri, akıllı saatler, televizyonlar ve hatta sırt çantaları gibi elektronik olmayan ürünleri de satıyor. (Boxer dahil)

Bu kadar çok farklı ürünü satan firma doğal olarak oldukça popüler durumda. Zira kullanıcılar, ürünlerin uygun fiyatlı olması ve farklı birçok çeşit ürün satılması nedeniyle Xiaomi'yi çok tercih ediyor.

Xiaomi rekora doymak bilmiyor: 1 Milyon satış!

Xiaomi Hindistan ekibi, 16 Ocak 2023 ile 20 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında indirimli birçok ürün satışı gerçekleştirdi. Ekip daha önce Redmi Note 12 serisinin Hindistan'da çok iyi sattığını duyurmuştu.

Xiaomi Hindistan ekibi, Redmi Note 12 serisinin Hindistan'da hala iyi sattığını duyurdu. Ayrıca şirket Hindistan'nın ulusal gününde 1 milyon cihaz sattıklarını açıkladı. Bu aygıtların yarısını Note 12 serisi oluşturuyor. Ayrıca firma televizyon ve tablet pazarında da iyi durumda.

Tabi bu durum tüm bölgeler için böyle değil. Xiaomi ülkemizdeki popülerliğini yavaş yavaş kaybetmeye başladı. Şirketin fiyat politikası ve güncelleme sistemi kullanıcıları bıktırmış durumda.

Firmanın ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?