Güncel

Spotify Premium üyelik ücretlerine büyük zam geldi!

Dünyada en çok kullanılan müzik uygulaması Spotify, şubat ayından itibaren Spotify Premium abonelik ücretlerine yüzde 42 oranında zam yaptı. İşte detaylar...

Spotify Premium üyelik ücretlerine büyük zam geldi!

Spotify, dünyada en çok kullanılan müzik uygulamalarından biri olarak öne çıkıyor. Milyonlarca kullanıcıya ulaşan uygulama premium abonelik ücretleri ile birlikte kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunuyor. Şubat ayından itibaren Spotify Premium abonelik ücretlerine zam yapılacağını açıkladı.

Yüzde 42 zam

Son dönemde birçok şirkette olduğu gibi Spotfiy da abonelik ücretlerine zam yaptı. Yapılan zamın ardından Bireysel, Duo, Aile ve Öğrenci paketleri şubat ayı ile birlikte yeni abonelik ücretleri ile sunulacak. Fiyatlara ortalama yüzde 42 zam yaptı.

Yapılan zamla birlikte öğrenci üyelikleri 14,99​ TL, bireysel üyelikler 29,99 TL, aile üyelikleri ise 49,99​ TL yükseldi.

Öğrenci: 14,99 TL/ay (Eski fiyat 10,49 TL)
Bireysel: 29,99 TL/ay (Eski fiyat 20,99 TL)
Duo: 39,99 TL/ay (Eski fiyat 27,99 TL)
Aile: 49,99 TL/ay (Eski fiyat 34,99 TL)

Pandemi ve enflasyon koşulları nedeniyle bir çok teknoloji şirketi abonelik hizmetlerinin fiyatlarını artırmaya gitti. Bunun yanı sıra birçok şirket küçülmeye giderek önemli sayıda işçisinin de görevine son veriyor. Spotify da bu şirketler arasında girmiş durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.