Güncel

Hızlı ve Öfkeli 9'da arabalar böyle parçalanıyor! Nefes kesen video!

Yarış ve aksiyon tutkunlarının merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli 9 için yeni videolar yayınlanmaya devam ediyor. Şimdi de arabaların nasıl parçalandığı video ile gösterildi.


Hızlı ve Öfkeli, 20 yıldır devam eden ve tüm dünyada 5 milyar dolardan fazla kazanç elde eden efsanenin dokuzuncu filmi ile çok yakında karşımıza çıkacak. Aksiyonun bol olacağı Hızlı ve Öfkeli 9 için bugün nefes kesen video yayınlandı. Filmde arabaların nasıl parçalandığını gösteren bu video, Hollywood'un neler yaptığını da bizlere gösteriyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 konusu

Vin Diesel’in canlandırdığı Dom Toretto karakteri, oğlu küçük Brian ve Letty ile gözlerden uzakta, sessiz bir hayat sürmektedir. Ancak huzurlu çevrelerinin hemen ötesinde tehlikenin hep pusuda olduğunu bilmektedirler. Bu kez tehlike, Dom’u en sevdiklerini kurtarmak istiyorsa geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye zorlayacaktır. Ekibi, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve yüksek performans sürücüsünün, aynı zamanda Dom’un terk edilmiş erkek kardeşi olan Jakob’un  liderliğindeki dünyayı yıkıcı bir planı durdurmak için bir araya gelir.

Hızlı ve Öfkeli 9’da serinin gişe rekortmenine dönüştüğü üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı bölümlerinin yönetmenliğini yapmış olan Justin Lin yeniden yönetmenlik görevini üstleniyor.

Aksiyon, Londra’dan Tokyo’ya, Orta Amerika’dan Edinburg’a ve Azerbaycan’daki gizli sığınaktan Tiflis’in kalabalık sokaklarına kadar son hızla tüm dünyada dolaşıyor. Yol boyunca eski arkadaşlar yeniden ortaya çıkacak, eski düşmanlar geri gelecek, tarih yeniden yazılacak ve ailenin gerçek anlamı daha önce hiç olmadığı şekilde sınanacak.

Arabalar böyle parçalanıyor

Yorumlar
Rkgn
Hızlı ve öfkeli 10 marvel Hızlı ve öfkeli dom avengers Hızlı ve öfkeli ... süpermen Film bence konindisina cıktı.ama izlenir
Cevapla
lBaBaCaNl
Güzel film,arabalara insanın içi gidiyor :)
Cevapla
Cokozelbiri
Biz bisiklet bulamazken adamlar bir sürü araba parçalıyor ,😢😩
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.