Güncel

Honor akıllı diş fırçasını duyurdu: Usmile Sonic

Huawei çatısı altında üretim yapan Honor, akıllı diş fırçasını duyurdu. İşte Usmile Sonic isimli ürünün özellikleri!

Honor akıllı diş fırçasını duyurdu: Usmile Sonic

Akıllı telefon pazarının en önemli aktörlerinden birisi olan Huawei, zaman zaman ilginç ürünler de tanıtıyor. Şimdi ise gündeme bir akıllı diş fırçası geldi. Huawei çatısı altında üretim yapmaya devam eden Honor, Usmile Sonic isimli bu diş fırçasını resmi olarak duyurdu. Esasen bu tarz ürünleri daha çok Xiaomi'den duymaya alışığız. Zira herkesin bildiği gibi söz konusu marka birbirinden ilginç olan pek çok ürünün üzerinde imzasını taşıyor.

Honor akıllı diş fırçasını duyurdu: Usmile Sonic

Gelelim şimdi Usmile Sonic isimli akıllı diş fırçasının özelliklerine. Bahsi geçen ürün, bünyesinde barındırdığı sonic drive teknolojisi ile 60 saniye içerisinde diş macununu 38 bin defa titreşime maruz bırakıyor. Bu sayede ince bir köpük halini alan diş macunu ise diş aralarında kalan yemek artıkları ve plakları daha kolay bir şekilde temizliyor. Dört farklı çalışma modu etrafında şekillenen Usmile Sonic, her bir modu 30 saniye çalıştırıyor ve süre bitiminde kullanıcıyı titreyerek uyarıyor.

Bu modlar ise varsayılan, beyazlık, temizlik ve yumuşak olarak adlandırılıyor. Ürün 2 dakika sonrasında ise çalışmayı otomatik olarak durduruyor ve işlemin bittiğini haber veriyor. Honor tarafından duyurulan akıllı diş fırçasının pil ömrü de gayet uzun diyebiliriz. Kağıt üzerinde yazan detaylara göre Usmile Sonic kullanıcısına 6 aylık bir pil ömrü sunuyor. Ürünün ülkemize gelip gelmeyeceği ve fiyatı hakkında ise henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.