Güncel

House of the Dragon yapılan hata ile alay konusu oldu!

Game of Thrones olaylarının çok daha öncesindeki bir zamanda geçen olaylara odaklanan House of the Dragon dalga konusu oldu. İşte detaylar.

House of the Dragon yapılan hata ile alay konusu oldu!

House of the Dragon'un son bölümünden bir görsel efekt hatası sosyal medyada alay konusu oldu. Game of Thrones prequel serisinin Pazar günü yayınlanan “Second of His Name” başlıklı üçüncü bölümünde, Paddy Considine tarafından oynanan King Viserys'in yer aldığı bir sahnede izleyiciler bir hata farketti. Karakterin sol elinde iki parmağı eksik, ancak bir sahnede parmaklar görünür durumdaydı ve daha sonra dijital olarak çıkarılabilmesi için yeşil bir örtü ile sarılmıştı. Bu hata kısa sürede sosyal medyada olay oldu.

Hollywood Reporter, durumu bilen bir kaynaktan bölümün düzeltileceğini ve revize edilmiş versiyonun hafta içinde yayın platformlarına geleceğini öğrendi.

House of the Dragon yapılan hata ile alay konusu oldu!

Bu hata, sosyal medya kullanıcılarına, 2019'da yayınlanan final sezonunun dördüncü bölümünden, bir sahnede Starbucks kupasının yanlışlıkla masaya bırakıldığı meşhur Game of Thrones anını hatırlattı.

House of the Dragon'un baş yapımcısı Ryan Condal, serinin "çok yoğun bir şekilde denetlenen bir sete sahip olduğunu" söylemişti ancak buna rağmen bazı hatalar gözden kaçmaya devam ediyor. Game of Thrones hayranlarının hayal kırıklığı ile sonunu izlediği yapımdan sonra devam serisi olarak gelen dizi şimdiden çok sevildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.