Güncel

HP CES 2019’da bizlere neler sundu?

HP, etkinlikte değişen iş yerleri, modern yaşam tarzları ve oyun deneyimlerine uygun ürünlerini CES 2019 kapsamında tanıttı. İşte o ürünler!

HP CES 2019’da bizlere neler sundu?

HP’nin CES 2019 kapsamında sunduğu son ürünleri, kullanıcılar için yaratıcılığı, rekabeti ve daha iyi bağlantıyı destekleyecek çok yeni özelliklerle geliyor. Bu ürünler arasında ödül kazanmış Sure View’un yeni nesil gizlilik ekranı ve soundbar birimi ile yepyeni deneyimler yaşatan OMEN X Emperium 65 da bulunuyor.

HP, aynı zamanda yeni Pavilion ekran serisini de tanıttı. Kuantum Nokta teknolojisini dünyada ilk defa cam ekranla buluşturan HP Pavilion 27 Quantum Dot bir milyardan fazla rengin görülebilmesini sağlıyor. HP Pavilion 27 FHD de dahili B&O ses sistemi ve kullanılacağı zaman açılan kamera gibi birçok özelliğe de ev sahipliği yapıyor. 

HP CES 2019’da bizlere neler sundu?

HP Pavilion 32 QHD ise dinamik görüntü ve QHD çözünürlük ile kullanıcılarına güzel bir deneyim sunuyor. Görüntü alanındaki inovasyonların yanı sıra HP birçok tamamlayıcı aksesuar da tanıttı. Ultra ince HP ENVY USB-C Hub, aynı anda hem kendisini ve bilgisayarı şarj ediyor, hem de  iki USB-A ve 4K çözünürlüğü destekleyen HDMI 2.0 girişine güç sağlıyor.  

HP 15.6 Odyssey Backpack ise iki farklı renkte geometrik desen seçeneğiyle kullanıcıların HP laptoplarını taşımalarına destek sunuyor. Farklı yerlerden bağlantı kurma ve ofis dışından çalışma olanakları arttıkça cihazları, kişisel bilgileri ve verileri koruma ihtiyacı da maalesef bir önem kazanıyor.

Bu değişimi göz önünde bulunduran HP, HP Sure View entegre gizlilik ekranının üçüncü neslini de tanıttı. Üçüncü nesil HP Sure View bulunan yeni ürünleri, hassas bilgilerin hareket halinde, masada çalışırken veya ofiste dolaşırken güvende kalmasını sağlıyor. 

iş bilgisayarı olarak karşımıza çıkan bir diğer ürün HP EliteBook x360 830 G5 ise, hareket halindeki çalışanlara 360 derece esneklik kazandırıyor. Dünyanın ilk entegre gizlilik ekranı bulunan HP Elite Display E243p Sure View Monitor, açık çalışma alanlarında gizlilik sağlıyor.

Entegre gizlilik ekranına sahip dünyanın ilk AiO bilgisayarı HP Elite One 800 AiO G5, grafik performansını çok daha küçük ve şık bir tasarımda sunuyor. 

Günümüzde oyuncuların yüzde 97’si kolayca güncelleştirilebilen cihazları tercih ederken laptop kullanan oyuncuların yüzde 71’i de cihazlarını sıklıkla büyük bir ekrana bağlıyor. Bu konuda da OMEN by HP devreye giriyor ve kullanıcılara istedikleri ihtiyacı çözüm olarak sunuyor.

NVIDIA G-SYNC HDR’lı OMEN X Emperium 65 Büyük Format Oyun Monitörü, 144 Hz yenileme hızıyla oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Monitör aynı zamanda CES İnovasyon ödülüne sahip OMEN X Emperium Soundbar ile birlikte geliyor ve bu da onu soundbar birimli, dünyanın ilk büyük format oyun monitörü yapıyor.

120 W’lık LOFA (Düşük Frekans Dizini), VRT (Titreşim Azaltma Teknolojisi) ve üç yönlü stereo filtresi bulunuyor. Bu teknolojiler, bir araya geldiklerinde ayrı bir derin bas hoparlör ihtiyacını ortadan kaldırıyor. HP aynı zamanda en çok satan iki OMEN PC’si Omen 15 Laptop ve Omen Obelist Desktop’u güncelledi.

Artık OMEN 15 Laptop’ta NVIDIA GeForce RTX 20- serisi ekran kartları ve opsiyonel 802.11ax Wi-Fi bulunuyor11. OMEN Obelisk Desktop ise 64GB’a HyperX Bellek, NVIDIA GeForce RTX 2080Ti’a kadar ekran kartı, dokuzuncu nesle kadar Intel Core i9-9900K CPU12 seçeneklerinin yanı sıra RAID0’lı Çift SSD ve sıvı soğutma sistemiyle güçlü oyunları başarıyla oynatabiliyor.

Peki tüm bu ürünlerin maliyeti ne kadar? 

 • Pavilion 27 Quantum Dot Ekran’ın yaklaşık 429 € fiyatla mart ayında satışa sunulması planlanıyor.
 • HP Pavilion 27 FHD Ekran yaklaşık 329 € fiyatla şu anda satışta.
 • HP Pavilion 32 QHD Ekran’ın yaklaşık 449 € fiyatla şubat ayında satışa sunulması planlanıyor.
 • HP EliteBook x360 830 G5’in nisanda piyasada olması planlanıyor. Fiyatı, satışa sunulma tarihi yaklaşınca belirlenecek.
 • HP EliteDisplay E243p Sure View Monitör’ün mart ayında piyasada olması planlanıyor. Fiyatı, satışa sunulma tarihi yaklaşınca belirlenecek.
 • HP EliteOne 800 G5 AiO’nun temmuzda piyasada olması planlanıyor. Fiyatı, satışa sunulma tarihi yaklaşınca belirlenecek.
 • Entegre hoparlörlü OMEN X Emperium 65’in yaklaşık 4799 € fiyatla mart ayında piyasada olması planlanıyor.
 • Yenilenen OMEN 15 Laptop’un 1699 €’dan başlayan fiyatlarla şubat ayında piyasada olması planlanıyor.
 • Yenilenen OMEN Obelisk Desktop’ın 799 €’dan başlayan fiyatlarla mart ayında piyasada olması planlanıyor. Fiyat yapılandırmaya bağlı olarak farklılık gösterebilir.
 • HP 15.6 Odyssey Backpack’in 59.99 €’dan başlayan fiyatlarla mayıs ayında piyasada olması planlanıyor.
 • HP ENVY USB-C Hub’ın 59.99 €’dan başlayan fiyatlarla mart ayında piyasada olması planlanıyor.

Teknolojioku olarak yerinde takip edip en yeni teknoloji haberlerini sizlere aktaracağımız CES 2019 ile ilgili merak ettiğiniz her şey özel sayfalarımızda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.