Güncel

HP iş istasyonu sektöründe lider

HP yaratıcı profesyoneller için geliştirdiği çözümlerle iş istasyonu sektörüne öncülük ediyor.

HP iş istasyonu sektöründe lider

HP, Ulusal Yayıncılar Birliği’nin (NAB) 7 Nisan tarihinde Las Vegas’ta düzenlediği etkinlikle inovasyon ve performans odaklı çözümlerini tanıtarak medya ve eğlence sektöründeki liderliğini de sergiledi.

HP İş İstasyonları iş yetiştirme sürelerinin genellikle dar olduğu medya ve eğlence sektöründe çalışan yaratıcı profesyonellere en yüksek performansı sunuyor ve onların görsel efektlerden gişe rekortmeni filmlere kadar her şeyi oluşturabilmelerine imkân tanıyor. HP İş İstasyonları sayesinde evinin bodrumunda yaptığı çalışmalarla Oscar ödülüne uzanan editörler bile çıkabilir!

1366108562_workstationdesktop3.jpg

HP Ticari Çözümler İş Ünitesi Küresel Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Jeff Wood konuyla ilgili şu açıklamayı yapıyor: “Müşterilerimiz bir projeden diğerine geçerken düzenli teknolojik performans gelişimlerini talep ederken yaratıcılıklarının sınırlarını da düzenli olarak zorluyorlar. İş istasyonu alanında sektör lideri(1) olan HP yenilikçi iş ortakları ve yeni çözümler oluşturmayı sürdürürken yaratıcı profesyonellere her zaman daha iyi sonuç sunma kararlılığını da gösteriyor.”

HP, Fusion ioFX bellek katmanını ödüllü HP Z İş İstasyonları serisine entegre etmek için Fusion-io ile birlikte çalışıyor.  Bu işbirliği HP’nin yenilikçi çözümler ve performans gelişimi sunma kararlılığının bir göstergesi niteliğinde.

1366108592_workstationzseriesson.jpg

Fusion-io Baş Mühendisi Steve Wozniak konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: “HP’nin dünyadaki en iyi mühendislik şirketlerinden biri olduğunu düşünüyor ve bu nedenle HP ve Fusion-io’nun iş istasyonu bilişim mimarileri için birlikte çalışmalarından dolayı büyük bir heyecan duyuyorum. Fusion ioFX, Fusion-io yaklaşımının zekâsını HP’nin olağanüstü iş istasyonlarına taşıyor, HP’nin tüm dünyada tanınan hassas mühendislik anlayışını her zamankinden daha güçlü hale getiriyor.”

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.