Güncel

HTC Evo 3D hayatını kurtardı, HTC One sahibi oldu!

İlginç bir HTC akıllı telefon hikayesi haberimizde!

HTC Evo 3D hayatını kurtardı, HTC One sahibi oldu!

Dün tüm dünya basınında bir HTC Evo 3D akıllı telefonun sahibini bir kurşundan nasıl kurtardığı haberleriyle çalkalanmıştı. Kurşun gelmesi ile kullanılamaz hale gelen Evo 3D kullanıcısına HTC firması, HTC One ile birlikte bir dizi aksesuar hediye etti.

Olay dün Florida'da bir benzin istasyonunda gerçekleşmişti. Benzin istasyonunu soymak isteyen hırsızlar, silahla ateş etti ama istasyon çalışanının göğsüne isabet eden kurşun HTC Evo 3D markalı telefonuna denk geldiği için hayatı kurtuldu. Bu olay ile HTC’nin akıllı telefonlarındaki kasa kalitesi bir kez daha ispatlanmış oldu.

1383203602_proxy.jpg

Dünya basınında yer alan bu haberden sonra HTC bu kişiye HTC One ve bakım seti hediye etti. HTC istese bundan iyi reklam yapamazdı sanırım ve verdiği hediye az bile diyebiliriz.

Polis kayıtlarında ortaya çıkan kurşun isabet etmiş HTC Evo 3D’nin görüntülerini sonraki sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.


1383203806_htcevo3d01.jpg
1383203812_htcevo3d02.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.