Güncel

Huawei İstanbul'da iş ortakları ile bir araya geldi

Huawei Türkiye Enterprise İş Birimi, 14 Mart’ta İstanbul’da gerçekleştirdiği Huawei Enterprise Ekosistem İş Ortakları Zirvesi’nde sektördeki paydaşlarıyla buluştu.

Huawei İstanbul'da iş ortakları ile bir araya geldi

Huawei Türkiye Genel Müdürü Cem Zhao ve Huawei Türkiye Enterprise Ülke Müdürü Robben Zeng’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen buluşma kapsamında, Huawei’nin kurumsal iş çözümleri özelindeki ürün ve hizmetlerinde yenilikler katılımcılarla paylaşıldı.

Huawei İstanbul'da iş ortakları ile bir araya geldi

Huawei Türkiye Enterprise İş Birimi, 14 Mart’ta gerçekleştirilen Huawei Enterprise Ekosistem ve İş Ortakları Zirvesi kapsamında sektördeki paydaşları ile bir araya geldi. Huawei tarafından iş dünyasına sunulan birçok yeni ürünün de tanıtımının gerçekleştirildiği etkinlik kapsamında, Huawei Türkiye Openlab servisleri, Huawei kanal politikaları, akıllı bilişim özelindeki gelişmeler, satış sonrası hizmetler ve markanın servis konusundaki yetkinliği ile fırsatların sektörde doğru kullanılması kapsamındaki sunumlar, öne çıkan içerikler arasındaydı.

Huawei Türkiye Enterprise’ın bu buluşma çerçevesinde sektöre tanıttığı ürünler arasında, All Flash Storafe, Wi-Fi6, Veri Merkezi Switch’leri, Yapay Zeka Destekli Kamera yer aldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Huawei Türkiye Genel Müdürü Cem Zhao, Huawei Enterprise ekosistemini bu etkinlikte bir araya getirmekten büyük mutluluk duyduklarını ifade etti. Huawei’nin bugüne kadar pazara sunduğu ürün ve servislerle birçok ödül aldığının altını çizen Cem Zhao, bu başarıyı lokal ve global platformlarda aldıkları ödüllerle de taçlandırdıklarını söyledi. Yapay zeka, nesnelerin interneti, bulut bilişim gibi konularda inovatif çözümler geliştirdiklerini belirten Huawei Türkiye Genel Müdürü, kamu kurumları ile de birçok alanda işbirliğine gittiklerini sözlerine ekledi.

İstanbul merkez ofiste yer alan Huawei Openlab merkezini, iş ortaklarının ürün ve servislerini geliştirmeleri için konumlandırdıklarını ifade eden Cem Zhao, en önemli amaçlarından birinin Türkiye'nin dijital ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmak olduğunu da vurguladı. Müşterileri ile kazan-kazan iş modeline dayalı bir yapı içinde çalıştıklarını söyleyen Zhao, Türkiye'nin her alandaki dijital dönüşümü için de özveriyle çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.