Güncel

Huawei İstanbul'daki ilk mağazasını İstinye Park'ta açıyor

İddialar doğruysa Çinli teknoloji devi Huawei İstanbul'daki ilk mağazasını İstinye Park'ta açıyor.

Huawei İstanbul'daki ilk mağazasını İstinye Park'ta açıyor

Geçtiğimiz günlerde Türkiye'deki ilk mağazası için personel ilanları veren Huawei'nin İstanbul'daki mağazasının yerinin belli olduğu iddia edildi. İddialar doğru çıkarsa firma ilk mağazasını İstinye Park'ta açacak.

Huawei İstanbul'daki ilk mağazasını İstinye Park'ta açıyor

Her ne kadar firma resmi bir açıklama yapmadıysa da en yeni ürünlerini satacağı mağazasının yeri İstinye Park AVM içinde olacak. Bu mağazada markanın birçok ürünün satılması bekleniyor. Beklentiler arasında firmanın alt markası olan Honor ürünlerinin de yer alması bulunuyor.

Kendi mağazalarını açan firmalar buralarda kendi ürünlerini satıyor. Doğrudan tüketiciye ulaşılan bu mağazalar markalar için ayrı bir önem arz ediyor. Geçtiğimiz günlerde Xiaomi de ilk mağazasını Vadiİstanbul'da açmıştı. Genelde dijital markaların yöneldiği bu yöntem gençler için önem arz ediyor. Birçok marka bu mağazalar ve dijital platformlar sayesinde tüketicilerine ulaşıyorlar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.