Güncel

Türkiye'deki ilk resmi Xiaomi mağazasını gezdik!

Xiaomi'nin Türkiye'deki ilk resmi mağazasını gezdik ve ne gibi ürünler satılacağını sizler için araştırdık.

Türkiye'deki ilk resmi Xiaomi mağazasını gezdik! (Video)

Türkiye'de resmi olarak faaliyetlerine başlayan Xiaomi, İstanbul'daki ilk mağazasını açıyor. Vadiİstanbul AVM'de bulunan mağaza, 16 Eylül 2018 saat 13:00'te açılacak. Resmi açılış öncesinde basına özel bir etkinlikle tanıtılan mağazada televizyondan bilgisayara, telefondan diş fırçasına kadar farklı kategorilerinde Xiaomi ürünleri satılacak.

Türkiye'deki ilk resmi Xiaomi mağazasını gezdik! - Resim : 1

Türkiye'deki ilk resmi Xiaomi mağazasını gezdik!

Mağazayı gezimiz sırasında ürün fiyatları belli olmadığı için markanın fiyat politikası ile ilgili olarak yorum yapamadık. Türkiye'de uzun süredir farklı kanallar yardımı ile satışta bulunan bir marka olan Xiaomi, resmi olarak EVOFONE tarafından Türkiye'de temsil ediliyor.

Türkiye'deki ilk resmi Xiaomi mağazasını gezdik! - Resim : 2

Açılışa özel indirim var

Mağazanın açılışına özel bir indirim de uygulanacak. EVOFONE yetkililerinin verdiği bilgiye göre açılış günü üç ürün için geçerli olmak üzere ilk üründe yüzde 15, ikincide yüzde 20 ve üçüncüde yüzde 30 oranında indirim uygulanacak. 

Pilav makinesi var

Mağazayı gezerken en fazla ilgimizi çeken cihaz ise pilav yapma makinesi oldu. İçine su ve pirinç koyarak hızlı bir şekilde pilav yapmayı sağlayan makineye hızlı bir göz attık. İşte Xiaomi'nin İstanbul'daki ilk mağazası ve izlenimlerimiz:

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.