Güncel

Huawei Watch GT 2E hediye fırsatı ile Türkiye'de

Popüler saat serisinin en yeni modeli Huawei Watch GT 2E, Huawei Online Mağazası üzerinden hediye fırsatı ile satışa sunuluyor.

Huawei Watch GT 2E hediye fırsatı ile Türkiye'de

Huawei ilk kez Watch GT 2E ile kan oksijen doygunluğu (SpO2) izleme özelliğini kullanıcılarına sunuyor. İki haftalık pil ömrüyle desteklenen Huawei Watch GT 2E, küresel tüketicilerin günlük yaşamına bilimsel, ancak sportif bir katkı getirmek için tasarlandı. Yeni akıllı saat, kullanıcıların sağlık durumlarını gerçek zamanlı anlamalarını sağlayan hassas kalp atış hızı izleme, anormal kalp atış hızı uyarıları, basınç seviyesi ve uyku izleme özelliklerini de destekliyor.

Huawei Watch GT 2E hediye fırsatı ile Türkiye'de

Huawei Watch GT 2e Grafit Siyahı, Kırmızı Lav ile Yeşil Nane renk seçenekleriyle Huawei Online Mağaza üzerinden 1.199TL fiyatı ile satışa sunuluyor. Huawei Online Mağazası üzerinden alışveriş yapan kullanıcılar ayrıca 10.000 maH kapasiteli Huawei Powerbank’i 19 Nisan’a kadar sürecek kampanya dahilinde stoklarla sınırlı olmak üzere 1 TL farkla satın alabiliyorlar:

Huawei Watch GT 2 ve Huawei Watch GT 2E arasındaki farklar

Huawei Watch GT 2 ve Huawei Watch GT 2E birbirine isim olarak benzese de tasarım ve bazı özellikler açısından farklılıklara sahipler. Huawei Watch GT 2E'nin üzerinde mikrofon ve hoparlör bulunmuyor. Bu yüzden GT 2 modelinde bulunan müzik dinleme özelliği bu yeni modelde yer almıyor. GT 2E'de müzik dinleme özelliği var ama bütünleşik hoparlör olmadığı için bu işlemi Bluetooth kulaklık takarak yapmanız gerekiyor. Ayrıca telefon görüşmesi yapma özelliği de GT 2E modelinde bulunmuyor. Tasarım anlamında GT 2E daha sportif bir tasarımla geliyor. Tamamen siyah renkte olan gövdede iki adet tuş da siyah olarak tasarlanmış. GT 2 modelinde gövde gümüş renkli iken, iki adet fonksiyon tuşu da dairesel bir tasarıma sahipti ve onlar da gümüş renkliydi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.