Huawei’in tanıttığı yeni mouse teknoloji dünyasına bomba gibi düştü

Daha çok akıllı telefon modelleriyle bildiğimiz Huawei, bu defa karşımıza yeni mouse modeliyle çıktı.

Huawei’in tanıttığı yeni mouse teknoloji dünyasına bomba gibi düştü

Huawei, Çin pazarında iki yeni kablosuz fare modeli olan Huawei Kablosuz Fare (2. Nesil) ve Huawei Kablosuz Fare Starlight Edition ile ürün yelpazesini genişletti. Her iki fare de kullanıcı deneyimini ve verimliliği artıracak etkileyici özelliklerle donatılmış durumda. İşte bu farelerin hızlı özellikleri:

2. Nesil kablosuz fare, güç ve performansı ön planda tutuyor. Nearlink bağlantı desteği sunuyor; bu özel teknoloji, 1kHz raporlama hızı ve önemli ölçüde geliştirilmiş parazit önleme yeteneği sağlıyor. Bu da daha hızlı tepki süreleri ve kalabalık ortamlarda daha kararlı bir bağlantı anlamına geliyor. Oyuncular, 12000 DPI'ye kadar çıkabilen hassas takip özelliğini sevecekler. Fare, farklı görevler için ayarlanabilir dört DPI seviyesine (400, 800, 1600 ve 3200) sahip.

Uzun süreli kullanımlar için tasarlanan 2. Nesil fare, ergonomik bir tasarıma ve hassas, kaymaz bir tutuş sağlayan mika parçacıklı yüzeye sahip. Ayrıca, toz geçirmez altın mikro anahtarlar ve sızdırmaz kodlayıcı yapısı dayanıklılığı artırıyor.

Fare, Nearlink ve Bluetooth 5.1 olmak üzere çift modlu bağlantı sunuyor. Kullanıcılar, Nearlink işlevselliği için fareyi USB-A alıcısı aracılığıyla bir PC'ye bağlayabilir veya Bluetooth ile çeşitli cihazlarla kablosuz eşleştirme yapabilirler. Fare, üç cihazı hatırlayarak, özel Swift Switch düğmesi ile bunlar arasında sorunsuz geçiş yapmayı sağlıyor.

Huawei’in tanıttığı yeni mouse teknoloji dünyasına bomba gibi düştü - Resim : 1

Huawei’in tanıttığı yeni mouse teknoloji dünyasına bomba gibi düştü

Starlight Edition, estetik ve kullanıcı konforunu ön planda tutuyor. Cilt üzerinde yumuşak ve sıcak bir his veren kadife malzemeyle kaplı, şık renk seçenekleri arasında Siyah, Açık Mavi ve Pembe bulunuyor.

Tarz odaklı olmasına rağmen Starlight Edition işlevsellikten ödün vermiyor. NearLink teknolojisi sayesinde kararlı bir bağlantı sunuyor ve otomatik cihaz keşfi ile zahmetsiz eşleştirme sağlıyor. Fare, cam dahil çeşitli yüzeylerde sorunsuz çalışabiliyor, bu da onu farklı çalışma ortamları için pratik bir seçenek yapıyor.

Starlight Edition, Bluetooth 5.4 bağlantısını destekliyor ve DPI aralığı 800 ile 4000 arasında ayarlanabiliyor. Huawei PC Manager veya HiLink ile DPI ayarlarını yapabilirsiniz. 2. Nesil farede olduğu gibi, çoklu cihaz bağlantısı ve Swift Switch işlevselliği sunuyor.

Huawei Kablosuz Fare (2. Nesil) 199 Yuan (yaklaşık 28$) fiyatla satışa sunuluyor ve Çin'de ön siparişe açıldı. Huawei Kablosuz Fare Starlight Edition ise 229 Yuan (yaklaşık 32$) başlangıç fiyatıyla satışa sunuluyor.