Güncel

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesine bilet kazanın!

teknolojioku.com olarak 10 şanslı okuyucumuza her biri 490 TL'lik ICT Summit NOW Bilişim Zirvesine bilet hediye ediyoruz!

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesine bilet kazanın!

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi, bu yıl "En İyilerden Özgür Konferanslar" teması ile 30 Eylül-1 Ekim 2014 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenleniyor. 

Etkinlik hakkında bilgi almak için : http://www.biletix.com/etkinlik/RM478/TURKIYE/tr

2000 yılından bu yana Türkiye'nin en büyük bilişim etkinliği olan Bilişim Zirvesi, 2013 yılında yeni bir isim, yeni bir logo, yeni katılımcılar, yeni konu ve konuşmacılarıyla çok yönlü bir değişimin habercisi oldu. Dünyadaki ekonomik ve siyasal güç ekseninin Batı'dan Doğu'ya doğru kaymakta olduğu bir dönemden geçerken, bir zamanların eski dünyası üç kıta; Afrika, Asya ve Avrupa önem kazanmaya devam ediyor. Bu üç kıtanın kesişme noktası İstanbul, yeni dönemin güç merkezi olarak tekrar gündemde...

Zirve, yeni adını Yeni Eski Dünyanın (New Old World) baş harflerinden aldı.

Bu yıl 30 Eylül-1 Ekim 2014 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi, Türkiye'deki konferans yapısını kökten değiştirme amacıyla yepyeni bir konsept sunuyor. Tüm ana sunumların Anadolu Oditoryumu'nda yapılacağı zirvede katılımcılar, son dönemde daha da kıymetli hale gelen iletişim ve işbirliği için daha çok zaman ve alan bulabilecek.

1 kişilk bilet fiyatının biletix.com üzerinden 490 TL'den satıldığı bu Bilişim Zirvesine bizden bilet kazanmak için yapmanız gereken şey çok basit. 

Twitter üzerinden yarın akşam (26 Eylül 2014)  21:00'da paylaşacağımız hashtagi yazıp @Teknolojioku 'da ekleyerek Bilişim Zirvesi'ne neden gitmek istediğini Twitleyen ilk 5 kişiye tam 490 TL'lik Bilişim Zirvesi biletlerinden 1'er adet kazanacaklar. 

Örnek tweet : #TeknolojiokuICTSummit @Teknolojioku Bilişim liderlerini dinlemek için gitmek istiyorum!

Facebook üzerinden ise yine 21:00'da paylaşacağımız ''Teknolojioku.com beni Bilişim Zirvesi'ne gönder!'' yazılı resmi paylaşıp gönderinin altına #BilisimZirvesineGitmekİstiyorum yorumunu yazan ilk 5 kullanıcı yine 490 TL'lik Bilişim Zirvesi biletlerinden 1'er tane kazanacak. 

// Aynı kişiye iki ödül birden verilemez. Yorum bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.