İddia: "Bitcoin dibi gördü ve gerçeğe uygun değeri 40 bin dolar"

SkyBridge'den Scarramucci, Bitcoin "zaten dibi gördü ve gerçeğe uygun değeri 40 bin dolar" dedi

İddia: "Bitcoin dibi gördü ve gerçeğe uygun değeri 40 bin dolar"

Kripto para birimi sektörü, son aylardaki satışlardan sonra, nihayet Bitcoin ( BTC ) gibi büyük varlıkları tarafından yönlendirilerek, bazı kripto meraklılarının diğer dijital varlıklara yeniden az da olsa yeniden yatırım yapmaya başlamalarına yol açtı. Peki BTC için beklenen ne?

İddia: "Bitcoin dibi gördü ve gerçeğe uygun değeri 40 bin dolar"

Yatırım yönetimi şirketi SkyBridge Capital'in kurucusu ve yönetici ortağı Anthony Scaramucci, MarketWatch'tan Frances Yue'ye 2 Ağustos'ta yayınlanan bir röportajda kripto ayı piyasasının en kötüsünün artık bittiğine inandığını söylemişti.

SkyBridge'in kurucusu ve yönetici ortağı, Bitcoin'in düşmesinin mümkün olduğu fikrini dile getirdi ancak “Bu döngü için ulaşılan 17.500 dolar civarında olacak olan düşük seviyenin altına düşeceğini düşünmüyorum” dedi ve ekledi:

“Benimseme, cüzdan boyutu, kullanım durumları, cüzdanların büyümesine dayalı adil piyasa değeri ölçümlerimize göre, şu anda Bitcoin için adil piyasa değerinin yaklaşık 40.000 dolar olduğunu düşünüyoruz.”

İddia: "Bitcoin dibi gördü ve gerçeğe uygun değeri 40 bin dolar" - Resim : 1

Scaramucci, kaldıracın 'patlatıldığına' inanıyor

Terra ( LUNA ) ekosisteminin, kripto para odaklı borç veren Celsius, aracı kurum Voyager Digital ve riskten korunma fonu Three Arrows Capital'ın (3AC) geniş çapta duyurulan çöküşüyle ​​birlikte Scaramucci ''Sistemin kaldıracının kaldırıldığına inanıyoruz'' sözlerine yer verdi.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.