Güncel

İddia: Cardano Ağustos sonuna kadar 2 dolar olacak!

Derin öğrenme algoritması, Cardano'nun Ağustos sonuna kadar 2 doların üzerinde işlem yapmasını öngörüyor.

İddia: Cardano Ağustos sonuna kadar 2 dolar olacak!

Cardano'nun ( ADA ) fiyatı, 'Ethereum katili' olarak adlandırılan ve ağ artan blok zinciri gelişimini kaydetmeye devam ettiği için son haftalarda ağırlıklı olarak yeşilde işlem gördü.

İddia: Cardano Ağustos sonuna kadar 2 dolar olacak!

Cardano topluluğu, özellikle yaklaşmakta olan Vasil hard fork ile tokenin değerinde olası bir artış öngörüyor.

Bu doğrultuda, NeuralProphet'in açık kaynaklı bir makine öğrenimi çerçevesi kullanan PyTorch tabanlı fiyat tahmin algoritması, ADA'nın 31 Ağustos 2022'ye kadar 2,26 dolardan işlem göreceğini öngördü.

İddia: Cardano Ağustos sonuna kadar 2 dolar olacak! - Resim : 1

ADA fiyat tahmini/gün. Kaynak: Cardano Blockchain Insights

Tahmin modeli 31 Temmuz'dan 31 Aralık 2022'ye kadar olan dönemi kapsamasına ve gelecekteki fiyatların doğru bir göstergesi olmamasına rağmen, tahminlerinin, algoritma tabanlı stabilcoin projesinin ani piyasa çöküşüne kadar tarihsel olarak nispeten doğru olduğu kanıtlanmıştır.

CoinMarketCap topluluğunun tahmini

Başka yerlerde, CoinMarketCap topluluğu, ADA'nın Ağustos ayı sonuna kadar 0,58 dolardan işlem yapacağını tahmin ediyor. Tahmin, tokenin mevcut değerinden yaklaşık %8.71'lik bir fiyat artışını temsil eden yaklaşık 17.877 topluluk üyesi tarafından destekleniyor.

İddia: Cardano Ağustos sonuna kadar 2 dolar olacak! - Resim : 2

Ağustos sonu için Social Cardano fiyat tahminleri. Kaynak: CoinMarketCap

Eylül ayı için topluluk, tahmini mevcut fiyattan yaklaşık %9'luk bir artışla 0,5891 $ olarak belirledi. İlginç bir şekilde algoritma, ADA'nın Eylül ayı sonuna kadar 1,77 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Genel olarak, her iki tahmin platformu da dijital varlığın mevcut fiyatından bir artışa işaret ediyor. 

Basın saatine göre, token son 24 saatte %1'den daha az kazançla 0,53 dolardan işlem görüyordu. 

Genel olarak, birden fazla yatırımcı, özellikle Cardano'nun güncellemenin plana göre devam ettiğini açıklığa kavuşturmasıyla, Vasil sert çatalından yararlanmayı hedefliyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Gondik
0.40 USD olmasın da
Cevapla
Ali
Bence 1 dolar bile olmayacak. 2 dolar Şubat'ı bulur. Şuan dolar fed faizleri güçlü iken zor. Manipülasyonu kralı yapılmalı olması için
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.