İddia: Dogecoin fiyatında %50 artış olacak! Ne zaman?

Popüler kripto tüccarı, Dogecoin fiyatında %50 artış olacağını tahmin ediyor. Satın alma zamanı mı?

İddia: Dogecoin fiyatında %50 artış olacak! Ne zaman?

Dogecoin, düşük fiyatı ve büyük kazanç potansiyeli nedeniyle kripto para birimi alanında popülerlik kazanıyor. Son zamanlarda, popüler bir kripto tüccarı, Dogecoin'in yakın gelecekte %50 oranında yükselebileceğini tahmin etti.

İddia: Dogecoin fiyatında %50 artış olacak! Ne zaman?

Popüler bir kripto tüccarı, Dogecoin'in yakın gelecekte %50 oranında yükselebileceğini tahmin etti. Bu, bazı yatırımcıların Dogecoin alma zamanının gelip gelmediğini merak etmesine neden oldu.

Bu yazıda Dogecoin'in mevcut piyasa koşullarını inceleyeceğiz ve şimdi ona yatırım yapmanın iyi bir fikir olup olmadığını analiz edeceğiz.

Dogecoin (DOGE) değerinde bir artış gördü ve şu anda 0,098 dolardan işlem görüyor. Dün, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,099 $'a ulaştı, ancak şu anda yükselişini sürdürmesine ve hala yeşil renkte yanıp sönmesine rağmen bu seviyeyi sürdüremedi.

Dogecoin gibi çok sayıda kripto paranın iyimserlikteki artıştan faydalanmasıyla kripto piyasası son zamanlarda oldukça yükseldi. Dogecoin'in değerinde bu kadar büyük bir artış görmesinin nedenlerinden biri bu olabilir. 

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi kripto para birimleri , her biri sırasıyla 23.000$ ve 1.600$'ı aşarak önemli ölçüde değer kazandı.

Son zamanlarda kripto para birimlerinin değerinde muazzam bir artış oldu ve bu büyük ölçüde ABD Federal Rezervinin faiz oranını 25 baz puan düşürmesine bağlanıyor. Bu, kripto piyasasında yatırımcıların ve alıcıların artmasına neden olarak dijital varlıklar için olumlu bir ortam oluşturdu.