Güncel

İddia: Ethereum 2022'nin sonunda 5.700 doları görecek!

Kripto uzman paneli, Ethereum'un 2022'nin sonuna kadar 5.700 doların üzerine çıkacağını öngörüyor!

İddia: Ethereum 2022'nin sonunda 5.700 doları görecek!

Ethereum (ETH), DeFi varlık ticaretinin şu anki değerinden neredeyse üç kat daha az olmasına rağmen, 6.800 doları aşma ve bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetme yolunda ilerliyor.

Kripto para birimi uzmanları, Ethereum'u yaklaşan Merge öncesinde fiyat potansiyelini analiz ederek inceledi ve Finder tarafından 4 Mayıs'ta yayınlanan 36 fintech uzmanının katıldığı bir ankete göre dijital varlığın geleceği parlak görünüyor.

İddia: Ethereum 2022'nin sonunda 5.700 doları görecek!

Finder'ın fintech ve kripto para birimi uzmanlarından oluşan panelinin fikir birliği, Ethereum'un 2022'de ortalama 6.872 dolara ulaşacağını ve yıl sonuna kadar 5.783 dolara düşmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.900 dolardan yaklaşık 2.000 dolar fazla olacağını tahmin ediyor.

ETH fiyat tahmini 2022. Kaynak: Finder

Ethereum fiyatını etkilemek için birleştirme

Thomson Reuters'de teknoloji uzmanı ve fütürist olan Joseph Raczynski, Ethereum'un yıl sonu değeri için daha olumlu tahminlerden birine sahipti ve yıl sonuna kadar 8.000 dolara ulaşacağını ve “Birleşme”nin önemli bir yere sahip olacağını tahmin ettiğini şu sözlerle ifade etti;

“Ethereum'a yükseltme olan Merge, bu yaz gerçekleşecek. Bunun belirteç üzerinde patlayıcı bir etkisi olabilir. İnsanlar yıllardır bunu bekliyor. Çok daha güvenli, %99 daha enerji verimli ve deflasyonist olmalıdır. Bu, lider bir blok zinciri olarak potansiyelin üçlüsü değilse, ne olacağını bilmiyorum.”

Fütürist değerlendirmesinde yalnız değil, ankete katılanların %35'i ETH'nin deflasyon mekanizmasının Birleşmeden sonra piyasa üzerinde en faydalı etkiye sahip olacağını belirtiyor.

Buna karşılık, %29'u ETH'nin düşük enerji kullanımının fiyatlandırma üzerinde en fazla etkiye sahip olacağına inanırken, %16'sı ETH'nin saniyede daha fazla işlem yapmasının en büyük etkiye sahip olacağına inanıyor. 

CoinJar'ın CEO'su Asher Tan da aynı şekilde ETH'nin geleceğine güveniyor ve 2030 yılına kadar 35.000 dolara patlamadan önce tokenin bu yıl 8.500 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

ETH Birleştirme. Kaynak: Finder

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
fuat
salla babam salla , agzi olan konusuyor , al bir iddia da benden kriptolar 2022 sonunda 10 ile 15 tane kalacak gerisi cop olacak !!!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.