Güncel

İddia: Ethereum Eylül 2022'de 2.000 doların üzerine çıkacak!

Kripto topluluğu, Ethereum'un Eylül 2022'nin sonuna kadar 2.000 doların üzerinde işlem yapmasını öngörüyor!

İddia: Ethereum Eylül 2022'de 2.000 doların üzerine çıkacak!

Kripto para piyasası, 1 trilyon dolarlık piyasa değeri seviyesinin üzerinde kalmaya çalışırken yüksek düzeyde oynaklık yaşıyor. Aynı zamanda, piyasa değerine göre ikinci en büyük varlık olan Ethereum ( ETH ), uzun zamandır beklenen Merge yükseltmesini beklediği için türbülans yaşıyor.

İddia: Ethereum Eylül 2022'de 2.000 doların üzerine çıkacak!

Beklentilerin ortasında, yatırımcılar yakın gelecekteki hareketler hakkında giderek daha fazla spekülasyon yapıyorlar. Özellikle, CoinMarketCap'teki kripto topluluğu, 30 Eylül 2022'ye kadar ETH'nin 2.000 doların üzerinde işlem göreceğini tahmin eden merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlıklarının fiyatı hakkında yükseliş tahminleri yaptı.

CoinMarketCap'in 'Fiyat Tahminlerini' kullanan topluluk, Ethereum'un Eylül ayı sonuna kadar varlığın mevcut fiyatından %29.16 artışla 2.102 dolardan işlem göreceğini öngördü.

İddia: Ethereum Eylül 2022'de 2.000 doların üzerine çıkacak! - Resim : 1

Ethereum kripto topluluğu fiyat tahmini. Kaynak: CoinMarketCap

Tahmin, yayın tarihi itibariyle topluluk üyelerinin verdiği 2.154 oyların ortalamasını temsil ediyor.

Ethereum fiyat analizi

CoinMarketCap'ten alınan verilere göre, Ethereum, gün içinde %4,5 artış ve önceki yedi günde %13,8 düşüşle 1,625 dolardan işlem görüyor. Bu arada, verilere göre, ETH'nin toplam piyasa değeri şu anda 198 milyar dolar.

İddia: Ethereum Eylül 2022'de 2.000 doların üzerine çıkacak! - Resim : 2

Ethereum 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Özellikle kripto ticareti analisti Rekt Capital, teknik analizinde ETH'nin 2021'de olduğu gibi yakında daha düşük bir yüksek seviye oluşturabileceğini öne sürdü.

“ETH son zamanlarda turuncu alanı destek olarak yeniden test etmede başarısız olduğu için bu söz konusu değil. Bu nedenle ETH'nin direnç olarak onaylamak için turuncuya dönmesi mümkün.”

İddia: Ethereum Eylül 2022'de 2.000 doların üzerine çıkacak! - Resim : 3

Ethereum potansiyeli düşük yüksek. Kaynak: Rekt Capital

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.