Güncel

İddia: Meizu ve Nokia'dan 60MP kameralı sürpriz bir telefon gelebilir!

Bugün yayınlanan bir afiş Meizu ve Nokia'nın 60MP kameraya sahip Meizu MX4 Supreme isimli bir cihaz üreteceği iddiasını gündeme getirdi.

İddia: Meizu ve Nokia'dan 60MP kameralı sürpriz bir telefon gelebilir!

Geçtiğimiz Ocak ayında Meizu ve Nokia firmasının yeni bir MX4 modeli üretecekleri rivayet edilmişti. Ancak daha sonra Meizu Başkan Yardımcısı Li Nan bu konuda Nokia ile bir çalışmalarının olmadığını söyleyerek iddiaları yalanlamıştı.

Ubuntu takımının Weibo hesabında yayınlanan bir afişte Nokia Lumia 1030 ile birlikte Meizu MX4 Supreme isimli cihaz yer alıyor. Ayrıca afişin üst kısmında bulunan 60 rakamı görüntüde adı geçen cehazın 60MP gibi olağanüstü bir arka kamerasının olacağını ima ediyor. Öte yandan son gelen bilgilere göre Meizu MX4 Supreme'nin etkileyici özellikler ile tıka basa dolu olacağı ve jilet inceliğinde çerçevelere sahip olacağı bile konuşuluyor.

1426581966_img20150317104442.jpg

Bir başka iddia ise Meizu MX4 Supreme'nin Nokia'nın yazılım ve donanım ekibi tarafından destekleneceği ayrıca Meizu şirketinin Nokia'nın yüksek donanım ve yazılım uzmanlığını kullanarak "Meizu MX4 Supreme" isimli modelini üretmek istediği söyleniyor. Bakalım ilerleyen günlerde bu iddia hakkında nasıl bir gelişmeler yaşanacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.