İddia: SHIB, DOGE, XRP kripto paranın en düşük değer biçilen varlıkları

Veriler, SHIB, DOGE, XRP'nin kripto paranın en düşük değer biçilen varlıkları arasında olduğunu gösteriyor!

İddia: SHIB, DOGE, XRP kripto paranın en düşük değer biçilen varlıkları

Kripto para piyasası 2022 kan banyosundan sonra hala yaralarını sararken, piyasa değerine göre en büyük varlıklarının çoğu, piyasa ve gerçekleşen değer arasındaki karşılaştırma veya genellikle piyasa uç noktalarında fiyatları tahmin etmek için kullanılan MVRV Z-Skoru açısından düşük değerli olmaya devam ediyor.

İddia: SHIB, DOGE, XRP kripto paranın en düşük değer biçilen varlıkları

Kripto analitik platformu Santiment tarafından 20 Ocak'ta paylaşılan verilere göre; Spesifik olarak, Bitcoin ( BTC ), Ethereum ( ETH ), XRP, Cardano ( ADA ), Dogecoin ( DOGE ), Polygon ( MATIC ), Shiba Inu ( SHIB ), Uniswap ( UNI ) ve Chainlink ( LINK ) düşük değerlidir.

Daha düşük veya daha yüksek risk?

Platformun en iyi varlıkların ortalama getirilerine ilişkin analizine göre, yukarıdaki kripto para birimleri düşük riskli yatırımlar olarak kabul ediliyor ve uzun vadede ortalama adreslerde bir düşüş kaydediyor, bu da "kemikte çok fazla et" olduğunu gösteriyor.

İddia: SHIB, DOGE, XRP kripto paranın en düşük değer biçilen varlıkları - Resim : 1

Kriptonun en iyi varlıkları için ortalama getiri. Kaynak: Santiment

Öte yandan, kısa ve uzun vadeli getirilere dayalı olarak aşırı değerli ve düşük değerli dijital varlıkları tanımlayan MVRV Z-Skoru, Binance Coin'in ( BNB ) aşırı değerli birkaç üst sınırdan biri olduğunu ve daha yüksek riskli bir yatırıma işaret ettiğini gösterdi.

Günlük fiyat eğilimleri

İlginç bir şekilde, BNB aynı zamanda listelenen kriptolar arasında gün içinde fiyat düşüşü kaydeden tek kripto para birimi ve % -0,34 düşüş kaydediyor (şu anda 289,30 $'dan işlem görüyor), Bitcoin +%1,46, Ethereum +%1,71, XRP +%1.T64, Cardano +%1.84 , Dogecoin +% 0.42, Polygon +%2.92, Shiba Inu +%1.46, Uniswap +%90 ve Chainlink +%1.65.

İddia: SHIB, DOGE, XRP kripto paranın en düşük değer biçilen varlıkları - Resim : 2

Piyasa değerine göre en iyi 10 kripto para birimi. Kaynak: CoinMarketCap

Bu arada, küresel kripto piyasası son 24 saatte %1,13 arttı ve kısa yükseliş momentumunun, 19 Ocak'ta gerçekleşen kripto kredi kuruluşu Genesis'in iflas başvurusunda bulunduğunu duyurmasıyla yarıda kesilmesinin ardından konsolide oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.