Güncel

İlk Tizenli akıllı telefon 'En güçlü' olacak!

Samsung CEO'sundan müthiş iddia!

İlk Tizenli akıllı telefon 'En güçlü' olacak!

Bu yılın üçüncü çeyreğinde tanıtılması beklenen Tizen’li akıllı telefonlar geliştirme aşamasının tamamlanmaması nedeniyle yılın son çeyreğine yani Ekim ayına ertelenmişti. Dün yayınladığımız bir haberde sizlere şirketin Galaxy S4 gücü eş değerinde Tizen’li akıllı telefon çıkarmayı planladığını duyurmuştuk.

Şimdi yeni bir rapora göre Samsung CEO'su JK Shin yaptığı açıklamasında Tizen ile çalışan ilk telefonun en güçlü akıllı telefon olacağını söyledi.

1377627682_samsung-magnolia.png

Aslında ilk Tizen akıllı telefonun Galaxy S3 değerinde olması planlanıyordu ancak şirketin planları değişti ve daha güçlü bir akıllı telefon üretmek için kolları sıvadı. Gecikmede ise bu durumun büyük bir etkisi oldu. Bakalım Samsung iddia ettiği gibi ilk Tizen’li akıllı telefonu, en güçlü telefon yapabilecek mi?

Yorumlar
İnsallah yapar da Amerika'ya bagli olmaktan birazda olsa kurtulur.
Cevapla
Aslında tizen yüksek donanım gerekmeyen bir işletim sistemi o kadar abartmanın anlamı yok :) Samsung yine satış politikasını konuşturup yüksek fiyattan satışa çıkarabilir cihazlarını
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.