Güncel

Imgur'un yeni özelliği çok konuşulacak!

Sosyal paylaşım platformu Imgur, mobil sürüm için video paylaşma desteğini getirdi.

Imgur'un yeni özelliği çok konuşulacak!

Ülkemizde internet sitesinde uygun olmayan içerikler barındırdığı için erişim yasağı bulunan Imgur'un mobil uygulaması, uzun zamandır sadece gif yüklemenize izin veriyordu.

Gif özelliğinden sonra şimdi de video yükleme özelliği getiren popüler paylaşım platformu, bu özelliği şimdilik yalnızca Apple kullanıcıları için sunmuş durumda.

Şirket, bu video upload özelliğini PC ve Android için getirme gibi bir plana da sahip. Bununla birlikte video görüntülemeyi tüm platformlardan da yapabilirsiniz. Imgur, ayrıca YouTube kadar büyük videoları upload etme özelliğine sahip değil, bu yüzden çok büyük boyutlu videoları Imgur üzerinden paylaşamayacaksınız maalesef.

Imgur'a gelen yeni güncellemeyle birlikte videoları oynatabilir, duraklatabilir ve geri ya da ileri alabilirsiniz. Bunlarla birlikte 30 saniyeye kadar video kırpapabileceğiniz video upload etme özelliğinde ayrıca görüntünüze sesler ya da gifler ekleyebilirsiniz. Getirilen bu özellik, şimdiden birçok kullanıcı tarafından olumlu geri dönüşler almış durumda.

Yıllardır erişim yasağı bulunan platform adına, henüz bir atılım yapılmış değil. Bakalım, belki ileride tekrardan Imgur'u ülkemizde açık bir şekilde görebiliriz. Kim bilir?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.