Oyun

Pokemon: Let's Go duyuruldu!

Nintendo, Switch için çıkacak olan ilk Pokemon oyununun duyurusunu renkli bir video eşliğinde gerçekleştirdi.

Pokemon: Let's Go duyuruldu!

Nintendo, sonunda Switch için çıkacak olan ilk Pokemon oyununu resmi olarak duyurdu. Pokemon: Let's Go adı ile karşımıza çıkacak olan yeni oyun, hali hazırda mobil platformda milyonlarca oyuncusu bulunan Pokemon: Go'nun geliştirilmiş versiyonu olarak oyuncuların beğenisine sunuldu.

Her ne kadar oyun Pokemon: Go'ya benzese de, yapılan açıklamalar bu benzetmenin tam tersini söylüyor. Oyuncuları saatlerce başına bağlayacak içeriklerle dolu olduğu söylenilen yeni Pokemon: Let's Go, sadece pokemon yakalamaktan ibaret olmayacak.

Tek bir Joy-Con (kontrolcü) ile oynayabileceğiniz yeni oyun, içerisinde co-op mekaniklerini de  barındırmakta.

İki adet sürümü olan oyunun dilerseniz Pikachu veya Eevee sürümlerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Son olarak Pokemon: Let's Go'nun ana oyun olmadığı, ekstra olarak yan bir oyun olduğunu belirtmeden geçmek istemeyiz.

Switch için duyurulan ana Pokemon oyunu, ortada gezen sızıntılara göre 2019 yılında çıkışını gerçekleştirecek. O zamana kadar yeni Pokemon oyunu ile zamanınızı arkadaşlarınızla geçirebilirsiniz.

Nintendo Switch'e çıkacak olan Pokemon: Let's Go oyununu siz nasıl buldunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.