Güncel

indirson Ekran Kayıt Programı Bandicam

Bilgisayarımızda yapmış olduğumuz aktiviteler sırasında en kaliteli programları kullanıp ücretsiz indirme ihtiyacı duyarız.

indirson Ekran Kayıt Programı Bandicam

Bilgisayar sistemi sağlığı ve çalışmalarımızın kaliteli olması açısında mutlaka popüler programları indirmek için çaba sarf ederiz. indirson.com tamamen ücretsiz program yayını yapan ve programların nasıl çalıştığı hakkında detaylı bilgi verip kullanıcılarının bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

Windows, Mac, Android, iOS ve diğer sistemlerle uyumlu olan programları paylaşıldığını göreceksiniz. Çalışmalarını büyük bir hızla devam ettirip her gün yepyeni yazılımlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Oyun, internet tarayıcısı, virüs yazılımları, geliştirici sistem araçları ve diğer programların son sürümlerini buradan indir yaparak sisteme download edebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Çekme Programı Bandicam

İnternet piyasasında yer alan belki de en iyi kayıt araçlarından olan yazılımlardan bir tanesi paylaşalım. Son derece hızlı ve kolay kullanım aktivitesine sahip olan yazılım bilgisayar sisteminde yapmış olduğunuz tüm işlemleri kolaylıkla ekran resmi, ekran videosu çekimleri gerçekleştirmenizi sağlıyor. Bandicam Windows uyumlu çalışan Türkçe dil desteğiyle daha kolay kullanım sunan ve ücretsiz indirip kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Tüm ekran kayıt programları arasında en popüler kullanıma sahip olduğunu belirtelim. Ekran fotoğrafı çektiğiniz neredeyse tüm fotoğraf formatları ve video formatlarıyla uyumlu çalışmaktadır.

Bandicam ile internet ortamında seyrettiğiniz videoları çekebilir veya yeni videolar için bilgisayar ekranındaki görüntülerinizi video halinde çekim yapabilirsiniz. Ayrıca ekran görüntüsü alma programı ile en kaliteli HD fotoğrafları yine dediğim gibi ister masaüstü isterseniz de internette yer alan herhangi bir fotoğrafı çekebiliyorsunuz. Programı ücretsiz son sürümünü yüklemeniz için buradan bandicam indir linkine tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

Kaynak: www.indirson.com

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.